i5 7500 için RGB İşlemci Fanı Önerisi

Merhaba,

i5 7500 için, RGB işlemci fanı önerilerinizi alabilir miyim? Uygun fiyatlı olacak şekilde mümkünse. Intel'in kendi stok soğutucusunu kullanıyorum şu anda.

Şunu buldum, THERMALTAKE UX100 ARGB 120mm İşlemci Hava Soğutucu | ITOPYA
Nasıldır bu acaba?

Kullandığım kasa, Sharkoon TG5 RGB
Konuyla tam alakası yok fakat, neden istiyorsunuz ki? O işlemci zaten overclock olabilecek bir işlemci değil. Oyunlarda da o kadar ısınmaz genelde (bende de aynısı var). Bence bu işlemciye fan almak için çok fazla para vermeyiniz.

Overclok açısından olmasa da görsellik açısından olabilir. Bilgisayarının cicili bicili ışıklı mışıklı olmasını kim istemez ki:)

Cooler master'ın linkinizdeki fana benzer bir RGB fanı var. O'nu tavsiye edebilirim. Cooler master kaliteli fanlar kasalar PSUlar üretiyor

Overclok açısından olmasa da görsellik açısından olabilir. Bilgisayarının cicili bicili ışıklı mışıklı olmasını kim istemez ki:)

Cooler master'ın linkinizdeki fana benzer bir RGB fanı var. O'nu tavsiye edebilirim. Cooler master kaliteli fanlar kasalar PSUlar üretiyor
Ben. Ben istemiyorum. Hatta kasanin normal power isiklarini falan dahi kapatirim. Is yaparken gozume gozume gelip dikkatimi dagitiyor. Ne o oyle, "Angara Pavyonu" gibi. 😂 😂

Ben. Ben istemiyorum. Hatta kasanin normal power isiklarini falan dahi kapatirim. Is yaparken gozume gozume gelip dikkatimi dagitiyor. Ne o oyle, "Angara Pavyonu" gibi. 😂 😂

Benim kasayı görsen Angara pavyonları sönük kalır. İçi yetmiyor kasanın dışını delip delip LED takıyorum. En son 4 adet delik açıp 4 LED taktım. İnanmıyorsan bak. : )

Dosya Ekleri

• Led.jpg
    Led.jpg
    356,3 KB · Görüntüleme: 80
Benim kasayı görsen Angara pavyonları sönük kalır. İçi yetmiyor kasanın dışını delip delip LED takıyorum. En son 4 adet delik açıp 4 LED taktım. İnanmıyorsan bak. : )
Naptin hocam, taaa buradan gozlerim kamasti. 🥰 🥰 🥰 😺 Abartmiyorum o odada 1 dakika duramam, basim agrir. Neyse, arkadasin konusunu cok dagitmayalim. Yanit bekliyor sonucta.

Konuyla tam alakası yok fakat, neden istiyorsunuz ki? O işlemci zaten overclock olabilecek bir işlemci değil. Oyunlarda da o kadar ısınmaz genelde (bende de aynısı var). Bence bu işlemciye fan almak için çok fazla para vermeyiniz.

@Nogay Han 'ın dediği gibi, görsellik için değiştirmek istiyorum. Intel'in kendi stok fanı çok çirkin :)

yok mu önerisi olan?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı