i5-7500 sistem yükseltme tavsiyesi

ALP1

Femtopat
Daha fazla  
İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-7500 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 1050 Ti 4 GB.
RAM: 16 GB.

Merhaba. Öncelikle iyi günler dilerim. Yaklaşık 4-5 yıldır bu bilgisayarı kullanıyorum. Ve açıkçası tertemiz kullandım, tek bir problemim dahi olmadı. Son 5-6 ay hariç. Artık bilgisayarım kasmalar, durmalar, crash hataları gibi problemlerle karşı karşıya. Özellikle yüksek grafiklerde oyun oynamak istememden ve Photoshop gibi uygulamaları sıkça kullanmamdan ötürü. Çok astronomik rakamlara ulaşmadığı sürece (30 000 ve üstü mesela) her türlü öneriye açığım. Ve bir tane de sabit sürücü önerirseniz güzel olur. 1TB veya 2TB tercihimdir. Şimdiden teşekkür ederim.

İşlemci: Intel(r) Core(tm) i5-7500 CPU @ 3.40GHz 3.40 GHz.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce 1050 Ti 4 GB.
RAM: 16 GB.

Merhaba. Öncelikle iyi günler dilerim. Yaklaşık 4-5 yıldır bu bilgisayarı kullanıyorum. Ve açıkçası tertemiz kullandım, tek bir problemim dahi olmadı. Son 5-6 ay hariç. Artık bilgisayarımda kasmalar, durmalar, crash hataları gibi problemlerle karşı karşıya. Özellikle yüksek grafiklerde oyun oynamak istememden ve Photoshop gibi uygulamaları sıkça kullanmamdan ötürü. Çok astronomik rakamlara ulaşmadığı sürece (30 000 ve üstü mesela) her türlü öneriye açığım. Ve bir tane de sabit sürücü önerirseniz güzel olur. 1TB veya 2TB tercihimdir. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam bütçeniz 30000'ne kadar ise yeni sistem önerelim.

1TB veya 2TB tercihimdir.

Pardon 500GB bu yanlış oldu.

2X:
29700TL tutuyor.

Geri
Yukarı