i5 7500 Sistemde Windows 10'dan 11'e geçilir mi?

SyreonX

Centipat
Daha fazla  
RAM
8Gb
Ekran kartı
amd r7 240
İşlemci
intel i5 7500
Arkadaşlar Windows 10 Home kullanıyorum.
Sistem:
Intel i5 7500 CPU 3.40GHz
AMD R7 240.
8 GB RAM.

İşlemci yüzünden Windows sistem denetleyicisi geçiş uygun değil diyor ama USB'den falan da yapmak istemiyorum. TPM2.0 uygun onda bir sıkıntı yok. Dosyaları yine yedekleyeceğim ama dosyalar silinmeden geçmek istiyorum. Ayrıca geçsem FPS kaybı falan olur mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar Windows 10 Home kullanıyorum.
Sistem:
Intel i5 7500 CPU 3.40GHz
AMD R7 240.
8 GB RAM.

Ekran kartı yüzünden Windows sistem denetleyicisi geçiş uygun değil diyor ama USB'den falan da yapmak istemiyorum. TPM2.0 uygun onda bir sıkıntı yok. Dosyaları yine yedekleyeceğim ama dosyalar silinmeden geçmek istiyorum. Ayrıca geçsem FPS kaybı falan olur mu?

FPS kaybı olsa bile çok devasa olmaz. Şunu demek istiyorum, Windows 10 daha hafif. Yani Windows 11'e geçtiğiniz zaman gerekli ayarları, optimizasyonları yapmak, sürücüleri yüklemek, animasyonları falan kapatmak lazım.

Ekran kartından dolayı uyumlu değil demesi tuhafmış, ekran görüntüsü atabilir misiniz? Windows PC sistem denetimi aracı mı diyor?

FPS kaybı olsa bile çok devasa olmaz. Şunu demek istiyorum, Windows 10 daha hafif. Yani Windows 11'e geçtiğiniz zaman gerekli ayarları, optimizasyonları yapmak, sürücüleri yüklemek, animasyonları falan kapatmak lazım.

Ekran kartından dolayı uyumlu değil demesi tuhafmış, ekran görüntüsü atabilir misiniz? Windows PC sistem denetimi aracı mı diyor?
Hocam kusura bakmayın ekran kartı değil işlemciyi kabul etmiyormuş. Yanlış hatırlamışım.
Ekran Görüntüsü (80).png

Hocam kusura bakmayın ekran kartı değil işlemciyi kabul etmiyormuş. Yanlış hatırlamışım.Eki Görüntüle 1648595

Çok da problem değil. Windows 11'i USB bellek ile bypass yapmadan kurabilirsiniz. USB ile kurulum yaparken sadece işlemci desteklemese bile kuruluyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı