i5 7500 Sisteme RX 480 vs GTX 1060

Hangisi?

• Rx480 8GB 256 bit MSI

Oy: 16 94,1%
  • GTX 1060 3GB 192bit MSI

Oy: 1 5,9%

• Oy verenlerin toplamı
    17

EfeBesen

Hectopat
Daha fazla  
Ben karasız kaldım. Ve bu seçtiğim parçalar arasında uyum sıkıntısı olur mu?

Screenshot_20170217-001136.png

Son düzenleyen: Moderatör:
VRAM farkı çok zaten iki kart arasında. Biri 3GB birisi 8GB. GTX 1060 6GB koysaydın yine ölümüne kapışırlardı da şu durumda RX 480 daha iyi performans verir + geleceğe yönelik bir kart olacaktır :) Pek anlamam ama gördüğüm kadarıyla bir uyuşmazlık yok. Yine de bilen arkadaşlar uyumlu mu uyumsuz mu yardımcı olabilirler :)

3 GB GTX 1060 alınmaz. Sistemde uyum sorunu yok ama anakartınızı B250M Bazooka yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim

VRAM farkı çok zaten iki kart arasında. Biri 3GB birisi 8GB. GTX 1060 6GB koysaydın yine ölümüne kapışırlardı da şu durumda RX 480 daha iyi performans verir + geleceğe yönelik bir kart olacaktır :) Pek anlamam ama gördüğüm kadarıyla bir uyuşmazlık yok. Yine de bilen arkadaşlar uyumlu mu uyumsuz mu yardımcı olabilirler :)
Teşekkür ederim

Ben karasız kaldım. Ve bu seçtiğim parçalar arasında uyum sıkıntısı olur mu?

Eki Görüntüle 216109

Ben gtx 1060 6 gb kullanıyorum ama rx 480'ide incelmiştim. Başlarda çok ön yargılı bakıyorumdum amdnin ekran kartlarına sonra araştırınca anlmadım ki rx 480 de çok iyi bir kart nvdia bazı şeylerde çok kısıtlayıcı olurken amd öyle deil kartı kullanıcıya herşeyiyle sunuyor en uç noktalara kadar çıkma imkanı veriyor karar senin üstte arkadaşlar ileriye dönük diyor ama gtx 1060 da baya bi ileriye dönük kart zaten 2 si aynı klasman daki kartlar bir sürü inceleme var bu kartlar üzerine araştırıp kendi kararını verebilirsin.​

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı