i5 7500 ve GTX 1050 Ti için PSU önerisi

gdermenci

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben sistemimde upgrade ye giderek ASUS Z270H ROG STRIX Gaming anakart aldım ve RAM'larımı 16 GB'ye çıkarmayı düşünüyorum.
i5 7500 MSI GeForce GTX 1050 Ti overclock versiyonu ekran kartım var bu sistemi sağlıklı besleyebilecek sessiz çalışan 400-600 TL arası PSU önerisi arıyorum.

Merhabalar, ben sistemimde upgrade ye giderek ASUS Z270H ROG STRIX Gaming anakart aldım ve RAM'larımı 16 GB'ye çıkarmayı düşünüyorum.
i5 7500 MSI GeForce GTX 1050 Ti overclock versiyonu ekran kartım var bu sistemi sağlıklı besleyebilecek sessiz çalışan 400-600 TL arası PSU önerisi arıyorum.

450W High Power marka PSU çok rahat besler fakat ülkemizde yok :( o yüzden Corsair öneririm.

O sisteme yeter de artar bile. Oldukça kalitelidir.

Bütçeyi kullanmak isterseniz;

Corsair - Gamepower marka "80+" sertifikalı 4500-500W bir PSU kaliteli, oldukça uzun süre işinizi görür fakat 6 ay içerisinde GTX1650 veya daha güçlü bir karta geçecekseniz şimdiden 600W bir PSU alıp kenarda bulundurmanızı tavsiye ederim.

Şu anlık ekran kartımı yükseltmeyi düşünmüyorum 600W PSU almak şu an mantıklı geliyor çok teşekkür ederim.

Corsair - Gamepower marka "80+" sertifikalı 4500-500W bir PSU kaliteli, oldukça uzun süre işinizi görür fakat 6 ay içerisinde GTX1650 veya daha güçlü bir karta geçecekseniz şimdiden 600W bir PSU alıp kenarda bulundurmanızı tavsiye ederim.

Gamepower PSU alınmaz. Yanlış yönlendirmeyin arkadaşı.
Şu anlık ekran kartımı yükseltmeyi düşünmüyorum 600W PSU almak şu an mantıklı geliyor çok teşekkür ederim.

Ekran kartını yükseltmeyi düşünmüyorsanız 600W fazla bile. 450 hadi bilemedim 500W fazlasıyla yeter. HP eco serisine bakabilirsiniz?

Rica ederim fakat İşlemci - Ekran kartı özelliklerinden Watt [W] değerini toplayıp örneğin 500 çıktı diyelim en fazla 550-600 W almanızı öneririm fazlası gereksiz ve elektrik faturası azcık üzebilir.

Geri
Yukarı