İ5 7500 ve GTX 1050 Ti Sistem Nasıldır?

Sistem toplamalar artık buraya da sıçradı. Bileşenler uyumlu. İşlemciyi İ5 7400 yapıp ekran kartını RX 470 yapman daha da iyi olur, tercih senin.

Kusura bakma yasak falan oldugunu bilmiyodum. Bir de 7400 ile 7500 arasında bi fark var mı ayrıca PSU güzel mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU kaliteli. İ5 7400 ile 7500 arasında performans olarak çok az fark var. İ5 7500 bir tık daha iyi ama iki kartta RX 470 modelini beslediği için işlemciyi düşürüp ekran kartını yükseltmen de bir sakınca yok.

Tamam teşekkür ediyorum. Sadece zaten PSU çok ses çıkarır diye korkuyordum ama çokta problem olmaz sonuçta 80+.

Bilemiyorum açıkçası. Telaşlanıyorsan alternatif modellere yönel. Marka olarakta Seasonic, Corsair, Cooler Master, Zalman, Xigmatek, High Power, FSP, Thermaltake modellerine bak. Aman diyim Everest ve Frisby almayasın mübarek PSU değil canlı bomba.

Bana önerebileceğin var mı ses ve 80+ ı olsun Corsair olmasın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı