i5 7500 ve GTX 1060 PUBG FPS sorunu

Gördüğüm kadarıyla bu PUBG'le ilgili baya bir konu açmışsınız. Sizin için çok gerekli değilse, canınızı sıkacak ve ruh sağlığınızı bozacak seviyeye geldiyse bu sorun, oynamayı bırakın belli süre. Alternatif tarz olarak COD Warzone deneyebilirsiniz. O oyundan performans anlamında daha fazla keyif alacağınızdan eminim. Ancak, PUBG sizin için vazgeçilmez bir konumda ise, uygun fiyatlı ikinci el bir i7 7700 ile bu işi kökünden halledebilirsiniz.

Pubg gibi çok oyunculu oyunlarda güçlü bir işlemci olmadan darboğaz yaşamanız gayet olası.

Kıyaslama için kendi değerlerimi vereyim size:

İ5 6600k(4.4ghz)
Gtx 1070
2x8 gb 2400mhz ram

Bu parçalarla 1440p yüksek ayarlarda 90-120 fps civarı alıyorum. Sizin aldığınız değerler biraz düşük kalmış, işlemciniz darboğaz yapmış olabilir.(şu an benim kullandığım işlemci 4.4 ghz hızda bile benim 1070'e bir miktar darboğaz yapıyor örneğin, i5 7500 ise 3.4 ghz hızında çalışıyor kısacası aldığınız değerler kıyaslayınca normal.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı