i5 7500 ve RX 480 Sistem Toplama

alperaydin55

Hectopat
Daha fazla  
Bu şekilde bir sistem topladım önerileriniz nedir?

EZZZ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bir kaç kişiye daha yazacağım biraz beklemenizde fayda var Ryzen'in eli kulağında Mart'ın ilk haftası çıkacak sanırım. İşlemci adına daha uzun ömürlü hız aşırtmada yapabildiğin bir model denk gelebilir.

Bugün bir kaç kişiye daha yazacağım biraz beklemenizde fayda var Ryzen'in eli kulağında Mart'ın ilk haftası çıkacak sanırım. İşlemci adına daha uzun ömürlü hız aşırtmada yapabildiğin bir model denk gelebilir.
Hız aşırtma yapmayı düşünmüyorum ancak çıkınca bakacağım. Eğer çok fark yoksa intel almayı düşünüyorum.

Gayet güzel görünüyor bence alabilirsiniz ellerinize sağlık :) nereden toplamıştınız?
Bir çok yerden karışık olarak alacağım parçaları. Baktığım siteler n11 , hepsiburada , nanokatalog , teknobiyotik. Sinerjiye de baktım ama pahalı :(

Ben de i7li versiyonunu toplamıştım hocam. Herkes Ryzen'i bekle diyor. Ben de kararsızım. Ben direkt teknobiyotik'ten almayı düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_14.png
    Screenshot_14.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 58
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı