i5 7500 ve RX 570 4 GB için PSU önerisi

OğuzhanRuthless

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Üni öğrencisi
Elimde Corsair 450vs var fakat PC reset atmaya başladı. Sanırım yeterli olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 450W'ın sisteminize yetmesi lazım. Başka bir sorun olabilir mi? Yeni PSU için bütçeniz nedir?

Aslında 450W'ın sisteminize yetmesi lazım. Başka bir sorun olabilir mi? Yeni PSU için bütçeniz nedir?
Yani işlemcide sıkıntı yok diye düşünüyorum, daha bu sabah termal macun sürüldü. Çakışma olma ihtimali var mı? Bir şey güncellemem gerekir mi? Eğer Psu gerekiyorsa 450tlye zorlayabilirim.

Yani işlemcide sıkıntı yok diye düşünüyorum, daha bu sabah termal macun sürüldü. Çakışma olma ihtimali var mı? Bir şey güncellemem gerekir mi? Eğer Psu gerekiyorsa 450tlye zorlayabilirim.
Yakın zamanda herhangi bir parçayı değiştirdiniz mi? Bütün driverlar ve Windows güncel mi?

Dün işlemci değiştirdim, ekran kartını güncelledim sadece ve Windows Update'den bir kaç güncelleme tamamladım.
BIOS pilini tak çıkar yapın (BIOS'u sıfırlar.) ve DDU'yla ekran kartının driver'ını silip daha sonra güncel sürümü tekrar kurun. İşe yarayabilir.

BIOS pilini tak çıkar yapın (BIOS'u sıfırlar.) ve DDU'yla ekran kartının driver'ını silip daha sonra güncel sürümü tekrar kurun. İşe yarayabilir.
Bu değerler normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20201229_163211.jpg
    IMG_20201229_163211.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı