i5 7500 ve RX 570 Sistemde Düşük FPS Sorunu

Berke3333

Hectopat
Daha fazla  
Benim problemim şu CS GO da FPS 150'nin üstünü görmüyor. Yani testlerine bakıyorum 300-400 FPS alıyor adamlar ve ben bunu kafama takıyorum. Arkadaşla hafta sonu GTA 5 girelim dedik online olarak onda 1050 Ti var bende RX 570 4GB çocuktu problem yok ama bende aşırı kasıyor bazen ne yaptın yüklenmiyor GTA 5'de. Bunun problemi nedir lütfen yardımcı olun. Ekran kartını değiştirmeyi düşünüyorum GTX 1060 ile faydası olur mu ?
  • Ekran kartı: MSi RX 570 4 GB
  • İşlemci: i5 7500
  • RAM: 8 GB GSkill 2133 MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 570'de GTX 1060'a geçmek pek mantıklı olmaz. Sorun yazılımsal gözüküyor, sürücü güncellemelerini yapın ve ısı değerlerini kontrol edin.

RX 570'de GTX 1060'a geçmek pek mantıklı olmaz. Sorun yazılımsal gözüküyor, sürücü güncellemelerini yapın ve ısı değerlerini kontrol edin.
son güncellemeyi yaptım fakat ısı değerlerini nerden kontrol edebilirim ?
ve neden mantıklı olmaz 1060 daha mı kötü ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı