i5 760 sistemde Windows formatlanmıyor

Muscle

Centipat
Daha fazla  
Selamünaleyküm öncelikle hiç uzatmadan konuya geçeceğim. USB vardı bozuldu işletim sistemim aşağıda yazıyor bilgisayarda sadece Opera açılıyor ne bir oyun ne bir uygulama ne de bir Windows ile ilgili ayar (örnek regedit, sydm. Cpl, CMD).konuyu açıklamak gerekirse Technopat'taki bir arkadaşın reg dosyasını kurdum ama sorunun onla kaynaklandığını düşünmüyorum. Sadece bir detay bu dediğim gibi. USB olmadığı için CMD ile format atıcaktım Chrome ISO indiği için lakin gelişmiş seçeneklere gittim orada sorun gidere tıkladım. Sadece bir ekran var şu an hatırlamıyorum ama az sonra bakım söyleyeceğim düzelteceğim( düzenlendi) başlangıç ayarları adı altında bir sürü yazı vardı tam bakamadım bilgisayarı nasıl formatlayabilirim nasıl kendine getirebilirim nasıl adam edebilirim konuyu ve bir de CMD'ye şu komutu yanlış hatırlamıyorsam 7 kere girdim - bcdedıt /set ıncreaseuserva 3072 şu an olay sorunu çözmek değil. Örnek sysdm. Cpl yi açmaya çalışıyorum oda herhangi bir exe yi veya CMD'yi çalıştırdığımda aldığım hatadan dolaylı çözüm yolu bulmak için hata da bu sistem, girilen ortam seçeneğini bulamadı bir de bir oyun oynuyorum MTA çökme sorunu vardı. Bir arkadaşı izledim sysdm. Cpl yi aç gelişmiş e gir oradan ortam değişkenlerine gir oradaki her şeyi sil düzelecek dedi. Başta çok saçma geldi mantıksızdı yazan şeyleri görüyordum ama denemekten zarar gelmez dedim. Demez olaydım. Her neyse ben nasıl format atabilirim?

İşlemci: i5 760.
Ekran kartı: R5 230.
Anakart: P7P55 LX (BIOS XMP açık)
PSU: 460W. RAM: (4x2) = 8 GB RAM.
Monitör: Samsung Sync Master BX2350.
Mouse: Gamepower bane.
Klavye: Gomax.
İşletim sistemi: Windows 10 ghot spectra compact.

Son düzenleme:
Bence ghost spectre'den kaynaklı olabilir ama emin değilim. USB olmadan hiç bir şekilde format atamassınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı