i5 760 ve R7 240 sistem PUBG oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Overclock yapılınca 504p Low'da 60 FPS verebiliyormuş.

OC yapmadım hiç bilmediğim'den dolayı çok dahil olmak istemiyorum yanlış bir şey olmaması açısından.
Ben overclocksuz 1080P'de girdim 25 30 FPS gibi oynamıştım ama biraz da diğer bileşenlerin eskiliğiden dolayı takılmalar yaşadım.

Benim paylaşmış olduğumdan eski miydi sisteminiz.

OC yapmadım hiç bilmediğimden dolayı çok dahil olmak istemiyorum yanlış bir şey olmaması açısından.

Senin sistemin kalanı 60 FPS'i kaldıracak güçte ama ekran kartın büyük çöp. En azından bir GTX 650/750 Ti/660, RX 550, GT 1030 falan olsa 1080P'de oynatabilirdi.

Senin sistemin kalanı 60 FPS'i kaldıracak güçte ama ekran kartın büyük çöp. En azından bir GTX 650/750 Ti/660, RX 550, GT 1030 falan olsa 1080P'de oynatabilirdi.

Söyledikleriniz arasından F/P olarak ekonomiye de uygun olandan :D hangisini tavsiye edersiniz.
Islemci E8400, RAM iki kanal 4+4 8 GB 1333MHz, ekran kartı Sapphire AMD R7 240 2 GB, 1 TB WD Blue. Işletim sistemide HDD'ye kurulu bir de onunda etkisi olabiliyor takilmalara.

Yanlış bilmiyorsam başlıkta yazdığım işlemci bundan yeni 4 GB RAM fazlası var ve sistem SSD'ye kurulu bunlar biraz daha iyi olmalı sanırım siz ne zaman denemiştiniz.

1 hafta önce denedim.

Anladım teşekkür ederim indiriyorum şu An'da %80'e ulaştı oynadıktan sonra deneyimimi yazacağım önerisi veya görüşü olanların mesajını bekliyorum :)
Anladım teşekkür ederim indiriyorum şu An'da %80'e ulaştı oynadıktan sonra deneyimimi yazacağım önerisi veya görüşü olanların mesajını bekliyorum :)

Evet arkadaşlar az önce oynayıp deneyimledim 35 40 FPS civarlarında oynatıyor normal hareket ederken koşarken ateş ederken çok hissettirmiyor ama dürbün açarken gecikmeyi hissediyosunuz az derece de zevk alınıyor oynanır mı derseniz üst düzey bir performans değil evet ama giriş seviyelerinde oynanıyor ama ciddi bir şekilde derece kasılmaz sadece vakit geçirmek için oynanır herkese teşekkürler iyi Sosyal'ler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı