i5 7600K İşlemci için anakart önerisi

Sefuerte

Hectopat
Daha fazla  
PC toplamaya karar verdim su anlik butcem kısıtlı. 1050 Ti ekran karti ve i5 7600K işlemci almayi düşünüyorum. Hangi anakartı almaliyim sizce ?
Oynayacagım oyunlar ;
  1. PUBG
  2. LOL
  3. CS GO
  4. GTA 5
Su an kullandığım PC baya eski bütcem yukaridaki verdigim sisteme yetiyor, yazdığım oyunlar dısında farkli bir oyun ya da uygulama kullanmayacağım sistem yeterli olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 7600K önermem. 7. nesil ölü yatırım. Onun yerine R5 1600 veya R5 1600X almanız hem performans hem de ileriye dönükluk olarak çok daha iyi olur. Bütçenizi belirtirseniz çok daha iyi bir sistem yapabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi i5 8600K, anakartı da MSI Z370A-Pro yapmanızı öneriyorum.
Toplam bütçenizi belirtirseniz, bir şeyler oluşturabiliriz.

İşlemciyi i5 8600K, anakartı da MSI Z370A-Pro yapmanızı öneriyorum.
Toplam bütçenizi belirtirseniz, bir şeyler oluşturabiliriz.
Şuan bütçem 4000 tl monitor, klavye , mause vs. haric

i5 7600K önermem. 7. nesil ölü yatırım. Onun yerine R5 1600 veya R5 1600X almanız hem performans hem de ileriye dönükluk olarak çok daha iyi olur. Bütçenizi belirtirseniz çok daha iyi bir sistem yapabiliriz.
İntel işlemci düşünüyorum i5 8600k alsam nasıl olur ?

Bu bütçeyle işlemcide fazla uçmayıp ekran kartını bir tık üst seviye almanı önerirdim. Aslında oldukça da pahalı olmaya başladı ekran kartları dahada artması bekleniyor 2018'in 4.çeyreğine kadar. Bilgisayar toplamak için yanlış zaman olduğunu düşünüyorum. i5 8600k alabilirsin aslına bakarsak nanokatolog'da diğerlerine göre uygun fiyata bulabilirsin.

Bu bütçeyle işlemcide fazla uçmayıp ekran kartını bir tık üst seviye almanı önerirdim. Aslında oldukça da pahalı olmaya başladı ekran kartları dahada artması bekleniyor 2018'in 4.çeyreğine kadar. Bilgisayar toplamak için yanlış zaman olduğunu düşünüyorum. i5 8600k alabilirsin aslına bakarsak nanokatolog'da diğerlerine göre uygun fiyata bulabilirsin.
Dün gittin bir tane dükkana İ5 8600K 980 TL fiyat verdi benim asıl sorunum Anakart ne olmalı

Overclock gibi bir işlem yapıcaksan z270 serisi bir anakart almak durumundasın. Ona göre seçimini sen yapabilirsin.

İntel 8.Nesil için Z370 chipsetli bir anakart almanız gerekiyor. Ayrıca sistem için 1 ay daha bekleyin Mart 29 da yeni nesil ekran kartları piyasaya sürülecek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı