i5 8250U sistem vs NEO APU PRO sistem

Peki bu sistemle Valorant, LoL, FIFA 21, PES 21 gibi oyunlardaki FPS değerlerim nasıl olur? Düşük ayarda. Kasma ve donma olmasa yeter. Akıcı oynanması önemli.

Valorant LoL tarzı oyunlarda 100 FPS alırsın.
Pes ve FIFA Low ayarlarda 45+FPS oynatır sanırsam.
İleride yanına GTX 1650S /RX570 gibi kartlar takarsanız ciddi artış olur.

Valorant LoL tarzı oyunlarda 100 FPS alırsın.
Pes ve FIFA Low ayarlarda 45+FPS oynatır sanırsam.
İleride yanına GTX 1650S /RX570 gibi kartlar takarsanız ciddi artış olur.
Hocam çok para ya valla. 8250u sistemde bile valorant ve lolde 80 90 fpsten aşağı zor görüyordum. Bu APU da bu kadar olması gayet güzel.

Apu olduğu için akıcılık bence pek bekleme özellikle fifa21 için.
Hocam eski sistemde fifa 21 oynarken arada fps drop geliyordu sadece. Bunda daha iyi olur diye düşünüyorum.
Hocam rahat oynarsınız. Valorant'ı 150-160 FPS ile oynayacağınızı tahmin ediyorum.
Hocam emin değilim. Valorant optimizasyonu bu aralar çok kötü diyorlar. Bende bu bütçeye zar zor topluyorum. 120 FPS bile mükemmel olur.

Hocam eski sistemde FIFA 21 oynarken arada FPS düşmesi geliyordu sadece. Bunda daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hocam emin değilim. Valorant optimizasyonu bu aralar çok kötü diyorlar. Bende bu bütçeye zar zor topluyorum. 120 FPS bile mükemmel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant 100FPS buradan bakabilirsiniz.

Peki indirim gelebilir mi bu sisteme ? Hiç değilse 144hz monitör alabilirim. indirim gelirse.
Hocam peki bu nasıl ? Hem ssdyi 480 gb yapabilirim.

Son düzenleme:
5ms aslında bana biraz yüksek gibi geldi. Pc de görüntü olunca bunu monitöre gelme süresidir.

Geri
Yukarı