i5 8300H GTX 1050 Sistemin RDR 2 Performansı Nasıldır?

İşletim sistemi
Windows 10

The Pancar01

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
RAM
8 GB DDR4 2666MHz
Ekran kartı
4 GB NVIDIA GTX 1050
Anakart
İntel HM370
İşlemci
Intel i5 8300h
Herkese merhaba,

Yıllardan beri RDR2 oynama isteğim var ama mevcut sistem özelliklerim ile yeterli keyfi alamayacağım için hep vazgeçtim ama bir de size sormak istiyorum. Bu sistem RDR2'de ne derece bir performans sergiler?

İşlemci: Intel i5 8300h.
Grafik: 4 GB NVIDIA GTX 1050.
Bellek: 8 GB DDR4 2666MHz.

Herkese merhaba,

Yıllardan beri RDR2 oynama isteğim var ama mevcut sistem özelliklerim ile yeterli keyfi alamayacağım için hep vazgeçtim ama bir de size sormak istiyorum. Bu sistem RDR2'de ne derece bir performans sergiler?

1080p Low ayarlarda 30 FPS oynatır.

ram az hocam arada drop yersin 1080 p orta düşükte girersin ama oyun bi saatten sonra sıkıyor diyim :)

ram az hocam arada drop yersin 1080 p orta düşükte girersin ama oyun bi saatten sonra sıkıyor diyim :)
Sadece giriş kısmını oynadığınız için böyle düşünüyorsunuz. Oyun bölüm 4 te hızlanıyor ve %25-30 ilerlemelerde aşırı zevkli hale geliyor. 3 kez indirip 5-6 saat oynayıp bırakmıştım ve forumda birinin oyunun girişinin çok yavaş olduğunu fakat sonrasında muazzam hale geldiğini söylemesini ardından oturup bitirdim. Şuan bu oyuna eş değer bir oyun bulamıyorum.

Herkese merhaba,

Hocam sistemin laptop, ısınmıyorsa eğer Low ayarlarda rahat şekilde oynarsın. RAM'den ötürü ani hareketlerde drop yeme ihtimalin var ama bu oyunu oynanamaz hale getirecek kadar olmaz. V-Sync'ı da açarsan çok az drop yersin. Sistemine güvenerek oyunu indirebilirsin.

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, satın alıp deneyeceğim ayrıca RDR2'ye de sıkıcı diyeni ilk defa duydum :D
Hocam RDR 2'de Texture ayarını yüksek yapıp diğer ayarları düşük yaptığınız zaman güzel Bi görsel kalite elde edebilirsiniz. Oynanış ve hikayesi mükemmel bir oyun, grafik olarak da dediğim gibi oynadığınızda çok memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı