i5 8300h laptop ısınması normal mi?

ı love you

Hectopat
Merhabalar. Öncelikle laptop kullanıyorum. Ürünü alalı 3 yıl oldu ve termal macununu hiç değiştirmedim. Aynı zamanda temizlemedim de. Hava sıcaklığı gün içinde 35-39 civarı. Bilgisayarımın bu durumda ısınmadı normal midir yoksa mining virüsü bulaşmış olabilir mi? Sistemde FPS kaybı yok bu arada. Kaspersky ve Kaspersky Rescue Disk ile 2 tarama yaptım. İkisi de temiz çıktı. Crack falan da kullanmadım. Bir tek ortak Steam hesabından şüpheleniyorum. Sistem özellikler:

GTX 1050.
i5-8300H.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Öncelikle laptop kullanıyorum. Ürünü alalı 3 yıl oldu ve termal macununu hiç değiştirmedim. Aynı zamanda temizlemedim de. Hava sıcaklığı gün içinde 35-39 civarı. Bilgisayarımın bu durumda ısınmadı normal midir yoksa mining virüsü bulaşmış olabilir mi? Sistemde FPS kaybı yok bu arada. Kaspersky ve Kaspersky Rescue Disk ile 2 tarama yaptım. İkisi de temiz çıktı. Crack falan da kullanmadım. Bir tek ortak Steam hesabından şüpheleniyorum. Sistem özellikler:

GTX 1050.
i5-8300H.
8 GB RAM.
Normal bu hava şartlarında.

GTX 1050.
i5-8300H.
8 GB RAM.
Hocam gayet normal. Hava çok sıcak.

GTX 1050.
i5-8300H.
8 GB RAM.
Sıcaklıklar nedir? Şimdi ben de yenilemedim 2 senedir 83 leri görüyorum en fazla. Bu yüzden bize sıcaklıkları belirtmeniz lazım.

Fazla sıcaksa da Undervolt ederek düşürebiliriz.

Sıcaklıklar nedir? Şimdi ben de yenilemedim 2 senedir 83 leri görüyorum en fazla. Bu yüzden bize sıcaklıkları belirtmeniz lazım.

Fazla sıcaksa da Undervolt ederek düşürebiliriz.
Bir buçuk saat GTA 5 Online’dan sonra 80-90 derece oluyor arada 95 ama çok uzun süre oynayınca. GPU ise 60-70.

Bir buçuk saat GTA 5 Online'dan sonra 80-90 derece oluyor arada 95 ama çok uzun süre oynayınca. GPU ise 60-70.

Hocam ekran kartınızı Max şu dereceye çıkacak şekilde ASUS GPU Tweak 2 ile ayarlayabilirsiniz. İşlemci içinse undervolt yapabilirsiniz. Benim laptopta ASUS GPU Tweak 2 biraz da olsa etkili oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı