i5 8400 oyunlarda yüksek CPU kullanımı

Ben adama sök mü dedim? İşlemcisinde bir sıkıntı var büyük ihtimalle işlemci kötü değil.
Sıkıntılı işlemci gördün mü şu ana kadar? Ben görmedim şahsen. Bozulan işlemci de görmedim. Yanan işlemci bile görmedim (aşırı voltaj dışında, ki sıvı nitrojenle aşırı OC'den sonra bile yaşayan işlemciler gördüm). Bilmiyorsan tahminlerde bulunmaya gerek yok dostum. Bak ben bilmiyorum mesela. Bilmiyorum, teori üretmeye de çalışmıyorum. Anlıyorum seni de, yardımcı olmaya çalışıyorsun adamın kötülüğünü istemediğin belli.

Sıkıntılı işlemci gördün mü şu ana kadar? Ben görmedim şahsen. Bozulan işlemci de görmedim. Yanan işlemci bile görmedim (aşırı voltaj dışında, ki sıvı nitrojanle aşırı OC'den sonra bile yaşayan işlemciler gördüm). Bilmiyorsan tahminlerde bulunmaya gerek yok dostum. Bak ben bilmiyorum mesela. Bilmiyorum, teori üretmeye de çalışmıyorum. Anlıyorum seni de, yardımcı olmaya çalışıyorsun adamın kötülüğünü istemediğin belli.

Bende aşırı bilmiyorum işlemcinin oyunda %99 olması normal değil virüs olabilir diye düşünüyorum başka bir şeyde olabilir.

Bende aşırı bilmiyorum işlemcinin oyunda %99 olması normal değil virüs olabilir diye düşünüyorum başka bir şeyde olabilir.
Hocam tekrardan sistemi tarattım. Temiz çıktı. İşlemci kullanımının dışında sistemdeki sıkıntılar disklerden kaynaklı olabilir mi? Hepinize çok teşekkürler.

Geri
Yukarı