i5 8400 ve GTX 1050 Ti sistem toplama

Cadax12

Decapat
Arkadaşıma bütçesine göre bir sistem toplamaya çalıştım. İkinci el olarak EVGA SSC 1050Ti 4GB ekran kartını 1000 TL'ye aldık. Kasa, HDD ve PSU mevcut. Bütçe olarak esneklik payımız pek yok, mümkün olduğunca ileriye dönük bir sistem toplamaya çalıştım. Ekleme ve çıkarmalarınızla destek olmak isterseniz memnun olurum.

pcpcpc222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı bir sistem. Soğutucuyu çıkarıp daha sonra bütçe genişletilerek daha iyi bir soğutucu alınmasını öneririm. Stok soğutucu yeterli olacaktır bu günlerden sonra.

1000 TL ye 2 el 1050 Ti mı hocam çok para vermişsiniz 1050 Ti ın 2. el piyasası o değil özellikle evga yurt dışı garantili bir kart neyse artık almışsınız. Soğutucu gereksiz olmuş stok fanı yeterli o işlemci için 35 Tl boşa para vermeyin.

1000 TL ye 2 el 1050 Ti mı hocam çok para vermişsiniz 1050 Ti ın 2. el piyasası o değil özellikle evga yurt dışı garantili bir kart neyse artık almışsınız. Soğutucu gereksiz olmuş stok fanı yeterli o işlemci için 35 Tl boşa para vermeyin.

Sadece 1 ay kullanılmıştı.Faturası da mevcut.Kendim baktığımda da gayet temizdi. Ucuz değil denilebilir fakat 'çok para' verdiğimi de düşünmüyorum açıkçası. EVGA markasını da gayet istikrarlı olduğu ve problem yaşanmayacağını düşündüğüm için tercih ettim.
Mantıklı bir sistem. Soğutucuyu çıkarıp daha sonra bütçe genişletilerek daha iyi bir soğutucu alınmasını öneririm. Stok soğutucu yeterli olacaktır bu günlerden sonra.

Ya sırf intelin stok soğutucusuna ayar olduğum için seçtim aslına bakarsanız :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı