i5 8400 ve GTX 1060 sistem toplama

• Konuyu başlatan Bulbasaur Ketchum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
İstanbul'da şubesi olan yerlerden liste oluşturursanız iyi olur, bütçe 6000-6500 TL ve monitör dahil.
Dediğim indirimler geldiğinde monitör ekleyebilirsin. Sonrasında da bi SSD eklersin.

Üzgünüm dostum yaptığın sistem zaten indirimlidir ve bütçeyi aşıyor ve seçtiğin parçaları beğenmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre o kadar bütçe ayırmıyorum onun yerine RTX 2060 alırım sağ ol.
Tüm samimiyetimle söylüyorum, mesajınızı okuduğumda güldüm :) RTX 2060 veya GTX 1070 veya RX 590 vs. bu tarz kartları alıp yanına 500-600 TL civarında monitör koyduğunuzda pişman olacaksınız.

8. Nesil eski Intel işlemci. İyi ekran kartıyla sorun yaşıyor. %80'lere kadar CPU kullanımı çıkıyor oyunlarda.

2600 her türlü daha iyi bir işlemci.

Tüm samimiyetimle söylüyorum, mesajınızı okuduğumda güldüm :) RTX 2060 veya GTX 1070 veya RX 590 vs. bu tarz kartları alıp yanına 500-600 TL civarında monitör koyduğunuzda pişman olacaksınız.
Kusura bakma, ben RX 570 yazıyor sanmıştım. Benim hatam, sistemin çok güzel teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı