i5 8400 ve GTX 1060 sistem toplama

• Konuyu başlatan Bulbasaur Ketchum
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
365318

MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Ventus 6GB OC 192Bit GDDR6 (DX12) Fiyatı 2650 TL + 3350 TL

+ Monitör 1080p imkanın varsa 144hz yoksa 75 hz karar senin.

Son 10 yıldır sadece Zotac'ın kartlarını(GTX 285, GTX 580, GTX 1050Tİ) kullandım hiç bir sorun yaşamadım. Kim neden diyor Zotac'ı almayın diye?

Ben vatan bilgisayarın topkapı şubesinden almak istiyorum hem daha güvenilir başka sitelerden önerebilirsiniz ama parçalar ayrı sitelerden değil tek siteden olsun ve montajı onlar yapsa iyi olur ben montajı yapamam

Sapphire yerine Asus , msi gibi markalar olursa daha iyi olur

Benim yazdığım şekilde alırsan montaj yaptırabilirsin. Ekran kartı zaten her zaman ayrı gönderilir sen takarsın o da zor birşey değil 1 soket 1 kablo 3 4 vida montajı. sinerji itopya inventus bunlar istanbulda olan ve metro metrobüs ile gideceğin yerler sayılır.
O fiyata RTX 2060'lı sistem bile toplarsınız. Monitör de istiyorsanız şimdilik RAM'ı 8GB SSD'yi de 240 GB yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 365319

Gayet güzel bir sistem olmuş. Site nedir? Fiyatlar çok uygun.

inventus Bilgisayar

Komple toplayacaksam genelde buralardan topluyorum. Farklı topluyorsam İtopya hepsiburada yı da inceliyorum daha uygun oluyor. 2 3 site daha var ama bunlar bildiğim en güvenli site ve mağazaları olan yerler.

Arkadaşlar sinerji.com’dan sistem topladım. Monitörü ayrı seçerim, şu anki parçalar nasıldır?

365321
365322
365323

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel sistem. Cidden çok güzel sistem fakat 8GB ram sıkıntı yaratabilir. 300TL bütçeni zorlarsan rahat edersin bence. Ama zorlayamazsan sonra alırsın, sonuçta kolay takılan bir parça.

Daha yüksek yazma hızına sahip ssd tercih edebilirsin, 50-10TL fark ile.Kasanın yanı şeffaf olan kasalarda çok hoş oluyor bazı kasalarda rgb fanda oluyor yine az bir farkla.Genel olarak iyi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı