i5 8400 ve GTX 1070 sistem AC Origins düşük FPS sorunu

Sh1tl3

Hectopat
Daha fazla  
Oyunum orijinal fakat ne yaptıysam ekran kartını %70 üstüne geçiremedim. AC Origins'te de 40-50 FPS alıyorum ama Youtube'dan baktığım benchmark testlerine göre 80-90 FPS veriyor, neden?

• i5 8400
  • G1 Gaming GTX 1070
  • 8 GB RAM
  • CM Masterbox 5 Lite

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlükten kaynaklı bir sorun. En yakın zamanda 1080p / 2K bir monitör satın alın.
Bu arada 8400 ile de darboğaz olabiliyor. İnsanlar boş yere R5 2600 önermiyor. Darboğaz olmuyor çünkü.
i5 8400, GTX 1070 ti dan sonra darboğaz yapabilir. AMD Ryzen önermelerinin sebebi Core ve Thread açısından INTEL'den daha iyidir. Ama oyun konusunda INTEL daha iyidir.

Peki bilgisayarı resetledim ve 1 hafta boyunca fps im normale döndü fakat dün girdiğimde geforce experience güncellemesinden sonramı artık bilmiyorum fps düşüşü yine oluyor pubg ultra oynuyorum ama görüntü kalitesi çok kötü dün ki gibi değil ve 130 110 fps den düşmeyen makine u gün 50 60 fps nedeni ne?
lütfen ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı