i5 8600 ve GTX 1060'lı Sistem GTA V'de FPS Düşme Sorunu

BarışBrawler

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba GTA V'i sorunsuz oynuyordum. Ama son 2 gündür Singleplayer'da drop yaşıyorum ve bu drop FPS düşmesiyle olmuyor. Drop olduğu zaman FPS'ime bakıyorum ve bir düşüş yok. Bu drop çok fazla oluyor. Online'da ise 2 gündür FPS'İ 60'a veya 75'e sabitliyor. (Monitörüm 75Hz).

Vsync kapattım açtım, ayarları yükseğe ve düşüğe aldım sonuç aynı. NVIDIA denetim masasından yaptığım ayarları sıfırladım yine aynı. Sorun nedir niye son zamandır böyle oluyor? Yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim:
  • GTX 1060 6GB
  • 16GB DDR4 2400MHz
  • i5 8600 3.1 GHz
  • 1 TB 7200RPM HDD
  • 128GB SSD
Ve şimdi fark ettim Online'da bazen FPS'i sabitliyor bazen sabitlemiyor neye göre bilmiyorum. Ama single'da sürekli drop oluyor:lanet:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı Vsync kapayıp dener misin?
Zaten kapalı.
Bu arada arkadaşlar siz sormadan söyleyeyim, sıcaklık değerlerim normal. GTA V'de GPU en fazla 73 derece, işlemcim ise en fazla 50 dereceye çıkıyor. Bu sorun başka oyunlarda yok. Single'da FPS düşmeden drop alıp Online'da FPS niye sabitliyor bir türlü anlamadım :( Lütfen yardım edin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı