i5 8600K GTX 1060 6 GB sistem kaça satılır?

Yanlış bilgilendirme. 2070 ile darboğaz yapar. Ayrıca daha performanslı bir sistem toplanır. 4000 TL güzel bir fiyat. Gayet güzel sistem, hayırlı satışlar dostum. R5 3600, RTX 2070 sistem toplanır 8000 TL haberin olsun.
Teşekkür ederim dostum bakalım satabilirsek benimde aklımda Ryzen sistem toplamak var.

Parçaları ayrı ayrı ikinci elde satsanız 4500-5000e falan gider monitörsüz, uğraşmamak için verilebilir ama yeni sistem dizince anakart ram psu kasa yine benzer parçalar alacaksınız, onun yerine sadece işlemci ve ekran kartı değişikliği daha mantıklı bence.

Parçaları ayrı ayrı ikinci elde satsanız 4500-5000e falan gider monitörsüz, uğraşmamak için verilebilir ama yeni sistem dizince anakart ram psu kasa yine benzer parçalar alacaksınız, onun yerine sadece işlemci ve ekran kartı değişikliği daha mantıklı bence.
Ya normalde ben sadece RTX 2070 alacaktım, ancak i5 8600k ile darboğaz yapar diyenler oldu ondan kafam karıştı. Yoksa bende satma taraftarı değilim.

Yapmaz darboğaz 8600k güçlü bi işlemci 9600k ile %2-3 gibi önemsiz bi fark var aralarında.
2080 ile bile darboğaz yapmaz. Eğer pc-builds'in bottleneck calculatorunu referans aldıysanız (ki orada bile %12 darboğaz diyor), o site amd yanlısı ve amdnin düşük işlemcilerine bile darboğaz yapmaz sonucu çıkarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Thekeysi Darboğaz yapmaz diye söyledik kaç kere. 8600K 2070'e darboğaz yapar diyen donanımdan anlamıyordur.

Bu videoda 8600K ile 1080 Ti kullanılmış 1080P de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlla satmak istiyorsanız 5000 TL den altı fiyat biçmeyin.

@Thekeysi Darboğaz yapmaz diye söyledik kaç kere. 8600K 2070'e darboğaz yapar diyen donanımdan anlamıyordur.

Bu videoda 8600K ile 1080 Ti kullanılmış 1080P de.

İlla satmak istiyorsanız 5000 TL den altı fiyat biçmeyin.
Hayır ben satmak istemiyorum darboğaz mevzusu kafamı karıştırmıştı o yüzden satmayı düşündüm teşekkür ederim.
Yapmaz darboğaz 8600k güçlü bi işlemci 9600k ile %2-3 gibi önemsiz bi fark var aralarında.
2080 ile bile darboğaz yapmaz. Eğer pc-builds'in bottleneck calculatorunu referans aldıysanız (ki orada bile %12 darboğaz diyor), o site amd yanlısı ve amdnin düşük işlemcilerine bile darboğaz yapmaz sonucu çıkarıyor.
Tamamdır hocam teşekkürler satmamak en iyisi öyleyse. RTX 2070 alıp keyfime bakarım.

@Thekeysi 8600K'nın OC kapasitesi oldukça yüksek. OC yaparak çıtayı daha da yükseltebilirsiniz. Anakartınız buna müsait.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı