i5-8600k İçin Anakart Tavsiyesi

Dothrar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Anestezist
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar topluyorum ve anakart seçiminde kararsız ve biraz da bilgisizim. i5-8600k işlemciye uygun ve güzel hangi anakartı alabilirim. Bir de bu anakartlarda ses yongaları var sanırım bunların kaliteleri arasında çok fark var mıdır? Örnek olarak MSI Z370 M5 Gaming ile Asus Z370 Prime A arasında fark olur mu ses konusunda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az çok hepsinden birkaç bilgim var ama işte dediğim gibi ses yongaları hakkında bilgisizim. Tanıtımlarda olsun videolarda bütün anakartlar kral ses hakkında bilgi veren ya nadir ya da hiç yok.
@Pantheon Hocam rahatsız ediyorum ama sizin de bilginizi almak isterim. Kısaca anakartlardaki ses yongaları hemen hemen aynı mıdır? Mesela örnek olarak MSI Z370 M5 gaming 1200 TL civarında, Asus Z370 Prime A ise 1000 TL aradaki fark büyük müdür ? Bir anakarta bu kadar fazla para vermek normal mi ? Özür dilerim saçmaladım belki ama bilgisizliğime verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla msi ses yongalarında daha üstün. msi 970 gaming kullanıyorum kendine özel programı var. Kaliteli. :)
1529509222214.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı