i5 8600K sistem toplama

dogsofhell

Decapat
Black friday ile bilgisayar toplayacağım. Her şeyi seçip beğendim ama burada daha bilgili arkadaşlar var, o yüzden sormak istiyorum aldığım parçaları.

Bilgisayar sadece CS:GO için, competitive amaçlı kullanılacak. Yayın açmayı düşünüyorum iyi bir yerdeyim. 144 Hz monitörüm var, MSI GTX 1050 Ti sahibiyim. Elimde 1TB harddisk var ama sadece SSD kullanmak istiyorum, ihtiyacım yok ona. Bilgisayarı Hepsiburada'dan alışveriş kredisi ile alacağım. İşlemciyi 1800'e başka bir yerde buldum onu oradan alacağım. Ama alacağım parçalar bunlar. Eksik ya da fazla F/P ürünü istiyorum. Daha fazlasını veremem ama daha iyisini ve ucuzunu almak isterim. İlk sene OC yapmayacağım ama sıvı soğutma istememin sebebi 12-14 saatlik CS sürecinde ısınmasını istemiyorum.

Not: Daha önce anakart söküp takmışlığım var ama kabloları takarken uğraştırmıştı beni. İzleyerek öğrenebileceğim bir şey mi kasa toplamak? Genelde hep vatanda toplatıp hazır alırdım, teşekkür ederim :)

kasa.png

kasa2.png
kasa11.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğiniz işlemci ve anakart uyumsuz. 8. nesil işlemciler için 300 serisi anakartları kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı