i5 8600K Sistem Toplama

Asus vq248qe 1080p 144hz çok memnunum. Ekran kartının normal fiyatı 3.400 tl idi indirime girmiş aldım. Anakart asus istiyordum ama pahalı strix modelleri ilk defa msı alıyorum. Oc modu vede yazılımı nasıl acaba alıp görücez.
Tesekkur ederim bilgiler icin. Ram leri paketten cikartmadiysan iade edebilirsin sanirim. Icine sinmiyor gibi hissettim :)

Aslında korktuğum taraf 8.nesil anakartın rami kabul etmemesi olayı. Baktım şimdi msı sitesinden 2133 mhz başlıyor desteklediği ramler ayrıca oyun testlerinde hiç bir farkı yok diğerleriyle ama hala bilir bir kişiden yorum bekliyorum.

Aslında korktuğum taraf 8.nesil anakartın rami kabul etmemesi olayı. Baktım şimdi msı sitesinden 2133 mhz başlıyor desteklediği ramler ayrıca oyun testlerinde hiç bir farkı yok diğerleriyle ama hala bilir bir kişiden yorum bekliyorum.
Evet anakartin sitesinden kac destekledigine bakmak gerekir. O zaman sorun olmaz sanirim.

Aldıgım psu nasıl acaba ? Daha kimseden olumsuz cvp almadım. Kasa pek iyi değil farkındayım ama yapacak birşey yok. :)

Evet anakartin sitesinden kac destekledigine bakmak gerekir. O zaman sorun olmaz sanirim.
Bir kez daha kontrol ettim, dedigin gibi.
Screenshot_20171211-162202.jpg

Teşekkür ederim ilgin için kardeşim. Allahın izniyle alayım sana oyun performanslarını vede merak ettiklerini resim yükleyerek göstereceğim.

Bütçe varsa tabi ki 2k ama yoksa yapacak birşey yok. Hem uzun süre oyunları high da oynarız 1080p de. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı