i5 8600K Sisteme Soğutucu ve RAM Önerisi

Bugragny

Hectopat
Sistemim;
  • i5-8600K
  • MSI Z370 Gaming Plus anakart
  • MSI GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
  • Cooler Master Haf 922 XM Midt kasa
-Cooler Master 500+50 Plus Watt güç kaynağı var, yeterli olur mu?
-16GB bellek istiyorum.

Bütçem 1500-2000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba güç kaynağı bu sistem için yeterli olacaktır, günümüz için artık ram yeterliliği ve sisteminin gerek duyduğu ram 16 gb dir ve 2666 MHz CL Değeri 13-14-15 olabilir. Noctua Hava soğutucu en iyi hava soğutmalardandır tavsiyem hava soğutma al ve su soğutmaları su ısınınca pekte bir işe yaramıyor 360mm al desek oda pahalı oluyor saygılar.

Merhaba güç kaynağı bu sistem için yeterli olacaktır, günümüz için artık ram yeterliliği ve sisteminin gerek duyduğu ram 16 gb dir ve 2666 MHz CL Değeri 13-14-15 olabilir. Noctua Hava soğutucu en iyi hava soğutmalardandır tavsiyem hava soğutma al ve su soğutmaları su ısınınca pekte bir işe yaramıyor 360mm al desek oda pahalı oluyor saygılar.
Üstad ram ve soğutucu satın aldım. Eski anakartı kasaya monte ederken 6 vida gerekiyordu. Konuda belirtdiğim ana kartda 9 yükseltici vida gerekiyor. 3 vida eksik sıkıntı olur mu? Olursa nereden bu vidaları temin edebilirim?

Üstad ram ve soğutucu satın aldım. Eski anakartı kasaya monte ederken 6 vida gerekiyordu. Konuda belirtdiğim ana kartda 9 yükseltici vida gerekiyor. 3 vida eksik sıkıntı olur mu? Olursa nereden bu vidaları temin edebilirim?
Sıkıntı olur mu bilmem ama en yakın ikinci el Pc parçası satan bir yerden Temin edilebilir. Almanda fayda olacağını düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı