i5 9300H 1060 darboğaz yapar mı?

tolga.4627

Centipat
i5 9300H işlemcim var GTX 1650 ekran kartım var 2. ekran kartını takacağım GTX 1060 sizce darboğaz olur mu ya da işlemciyi değiştirebilir miyim i5 9300H'ın yerine uyumlu işlemcileri söylerseniz çok sevinirm. Teşekkürler.

Pardon ikinci ekran kartını aynı sisteme takmayı düşünüyorsanız öyle bir şey mümkün değil. SLI destekli anakart ve ekran kartı seçmeniz gerekecek. Öyle bir durumunuz var ise. ☺️

i5 9300H işlemcim var GTX 1650 ekran kartım var 2. ekran kartını takacağım GTX 1060 sizce darboğaz olur mu ya da işlemciyi değiştirebilir miyim i5 9300H'ın yerine uyumlu işlemcileri söylerseniz çok sevinirm. Teşekkürler.
Darboğaz olmaz da işlemci laptop işlemcisi. Dizüstü cihaza nasıl 1060 takacaksınız ?

Razer core x diye bişi varmış pek bilgim yok yardım ederseniz sevinirm.
Pardon ikinci ekran kartını aynı sisteme takmayı düşünüyorsanız öyle bir şey mümkün değil. SLI destekli anakart ve ekran kartı seçmeniz gerekecek. Öyle bir durumunuz var ise. ☺
Merhaba ürün bu ASUS ROG G531GT-BQ265T/I5-9300H/8GB/512 SSD/GTX1650-4GB/FHD Gaming Laptop Gri Outlet 1204631 uygun olup olmayacağını nasıl anlayacağım?
Pardon ikinci ekran kartını aynı sisteme takmayı düşünüyorsanız öyle bir şey mümkün değil. SLI destekli anakart ve ekran kartı seçmeniz gerekecek. Öyle bir durumunuz var ise. ☺
Bir de nerden anlıcam SLI destekli olup olmadığını? Veya nerden bakıcam yardımcı olursan mutlu olurum, bir de forum olmasa benim durum vahim 😁

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı