i5 9300H ve GTX 1650 Laptop Nasıldır?

Mg0193

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar i5 9300h, GTX1650 ekran kartı, 8 GB RAM, 250GB SSD sistem sizce nasıl? Eksi yönleri ya da performans olarak herhangi bir sorun yaşatır mi? Ürün Monster Abra serisi, KKTC bayiliği kampanya yapmış. Fiyatı 6 bin TL civarında şimdiden teşekkürler. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kaldırmadığı oyun yok cümlesine güldüm ya. RX460 da Cyberpunk kaldırır ama 3070 gibi oynatamaz değil mi dostum

Senin söylediğin GS vs Güngören spor gibi olmuş 20 bin TL vs 3000 TL yapıyorsun. Sen boş beleş konuşurken biz burada hayatımızın yarısını geçiriyoruz o ikisiyle ve cyberbug 2077 oynadım o ikisiyle.
Kaldırmadığı oyun yok cümlesine güldüm ya. RX460 da Cyberpunk kaldırır ama 3070 gibi oynatamaz değil mi dostum?
Cayır cayır hem de.

Önerdim, yine önereyim. https://www.hepsiburada.com/lenovo-...hyhptzI8p32h0Ctdy3iEPmHhHGZ0pDnBoCJEMQAvD_BwE
9300h alınmaz. Monster zaten alınmaz.
Attığım sistemdeki 4600h, İ7 10750h'tan güçlü.
Bu arada biz dün de söyleyeceğimizi söyledik, almak istiyorsan kendini kandırma, bizi de burada boş boş uğraştırma
Hocam 1000₺ gibi bir fark var önerdiğiniz cihaz da açıkçası çok da az bir miktar değil yine de öneriniz için sağolun
Bence hiç kaçırma al ben o iki ürünü de test ettim çok iyi ürünler kaldırmadığı oyun yok.

Evet laptop olduğu için öyle ama masaüstü olsa oynatır.
Peki ileride rami16gb yapsam ve ekran kartını rtx2060 ile değiştirmeyi düşünsem işlemciyi darboğaz yapar mı hocam ?

Son düzenleme:
Hocam 1000₺ gibi bir fark var önerdiğiniz cihaz da açıkçası çok da az bir miktar değil yine de öneriniz için sağolun

Peki ileride rami16gb yapsam ve ekran kartını rtx2060 ile değiştirmeyi düşünsem işlemciyi darboğaz yapar mı hocam ?
Laptoplarda herşeyi değiştiremezsin. Uygun parça heryerde satılmaz.
Ciddi misin? Cahil taklidi mi yapıyorsun?

Artı -1 Eksi
Laptoplarda herşeyi değiştiremezsin. Uygun parça heryerde satılmaz.

Ciddi misin? Cahil taklidi mi yapıyorsun?
Sen cahilsin herhalde. Baksana okuman dahi yok. O fiyata alınacak en iyi laptobu atmışsın ben de ona bu en iyisidir diyorum sonra gelip cahil taklidi mi yapıyorsun diyorsun. Güzel kafa kanka.
Kolay kolay değiştiremezsin.

Sen cahilsin herhalde. Baksana okuman dahi yok. O fiyata alınacak en iyi laptobu atmışsın ben de ona bu en iyisidir diyorum sonra gelip cahil taklidi mi yapıyorsun diyorsun. Güzel kafa kanka.
Bu derken hangisini kastettin ki? Eğer attığımı kastediyorsan özür dilerim fakat benim anladığım Monster'dı.

Senin attığın Lenovo'dan alıntı yaptım ama Monster'i kast ediyorum (!).
Bak şöyle anlatayım. Biraz düşününce anlıyor insan. Ben bir laptop önerdim, sen ise bu en iyisi, ona gerek yok anlamında dedin sandım. Tekrar kusura bakma dostum. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı