Çözüldü i5 9300hf sistem Fortnite'de kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben bugün bilgisayarıma fotnite indirdim ve mouse ile etrafa dönünce kasma yaşıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltirim?
Intel(r) Core(tm) i5-9300hf CPU @ 2.40GHz 2.40 GHz.
Takılı RAM 8 GB.
GTX 1650 ekran kartı.
Bilgisayar modeli Lenovo idepad l340.

Çözüm
Oyunda zaten FPS düşmesi sorunları var. Herkes yaşıyor bunu. Sisteminizde 8 GB RAM var. Bir de oyun HDD'ye yüklüyse vah vah :cry:
DX modunu Performans'a alın. Performansta iken bu sorunu yaşıyorsanız DX11 ve DX12 deneyin. Öncelikle DX11 denemeniz tavsiyemdir.
Oyunda zaten FPS düşmesi sorunları var. Herkes yaşıyor bunu. Sisteminizde 8 GB RAM var. Bir de oyun HDD'ye yüklüyse vah vah :cry:
DX modunu Performans'a alın. Performansta iken bu sorunu yaşıyorsanız DX11 ve DX12 deneyin. Öncelikle DX11 denemeniz tavsiyemdir.

Çözüm

HDD yok SSD var tek 256 GB.

Yeni başladığım için bahsettiğiniz ayarları bilmiyorum.

ESC basıp ayarlara girin. Grafik ayarlarında iken az aşağı kaydırdığınızda göreceksiniz.
1639414840257.png

Performansa çektim.
ESC basıp ayarlara girin. Grafik ayarlarında iken az aşağı kaydırdığınızda göreceksiniz.
DX11 di performansa çektim

Yeni konular

Geri
Yukarı