i5-9400 ile RX 6600 darboğaz yapar mı?

Ascerd

Femtopat
Daha fazla  
RX 6600 8 GB ekran kartı almayı düşünüyorum işlemcim i5 9400 ama 5 ay içinde değiştiriceğim darboğaz yapar mı, yaparsa da çok kritik mi?

Çok istisnai durumlarda hafifinden yapabilir ki bunlar da genelde problemli oyunlarda oluşur. Kullanılabilir bir ikili, çok acelesi yok.

Yok hocam darboğaz olmaz. Ama eğer işlemci değiştirecekseniz en azından ekran kartını biraz daha üst segment almanızı tavsiye ederim. Özellikle 0 alacaksanız RX7600 almalısınız bence.

Hocam ilk öncelikle çok teşekkür ederim ilginize internet sitesinde %50 gibi bir rakam gösteriyordu darboğazda korktum yeni işlemci olarak memnun oldugumdan i5'in 13.nesil 13400F ini düşünüyorum 5 aya kadar.

Hocam ilk öncelikle çok teşekkür ederim ilginize internet sitesinde %50 gibi bir rakam gösteriyordu darboğazda korktum yeni işlemci olarak memnun oldugumdan i5'in 13.nesil 13400F ini düşünüyorum 5 aya kadar.
Hocam ozaman kesinlikle RX7600 almanız olur 1500Tl farka çok daha güçlü bir kart. tavsiyem ayrıca 13400f yerine 7500f daha mantıklı olacaktır. Oyun performansı daha iyi işlemci.

Yeni konular

Geri
Yukarı