i5 9400F CPU'ya GPU önerisi

Aradaki 200TL'yi sen verceksin herhalde?
Galiba sizdiniz o 300TL kasa konusundaki, 50 Lira için laf etmiştim size, sizlerde bu kadar cüzi bir miktar için bu yorumu yazmanız afaki demiştiniz. Aynı o konudaki gibi benim verdiğim tavsiyede de bütçesini %10 aşıyor. 200TL daha verilip daha iyisi alınabilir

All in one pc’leri bırakıp bunları mı tavsiye etmeye başladınız? Benim bu gibi arkadaşlar hakkında düşündüğüm şey Turbox’in onlara para veriyor olması.

Siz çok yanlış anlamışsınız. Turbox neden öneriyorsunuz?

All in one pc’leri bırakıp bunları mı tavsiye etmeye başladınız? Benim bu gibi arkadaşlar hakkında düşündüğüm şey Turbox’in onlara para veriyor olması.
Turbox ile herhangi bir anlaşmam bulunmamaktadır.

5500 XT 1650S gibi kartlara bakabilirsiniz. Soğutma konusunda kendini geliştirmemiş, giriş seviye soğutmaya sahip kartları tercih etmenizi önermiyorum. Sapphire'in 5500 XT'lerini veya Zotac, MSI, Asus gibi markaların modellerini öneririm. Gigabyte almayın, kasa içi ses sorunu yaşadığını söylüyor birçok arkadaşım. Kartın soğutmasından bahsetmiyorum, tiz bir ses geliyormuş. Hatta buraya tıklayarak çoğu modelinde bu sorunun görüldüğünü görebilirsiniz.

Dipnot: Turbox öneren arkadaşa 2200 TL versek onu almaz, onu da söylemek istedim.

Bu forumda bunu seviyorum. Mizah ve eğlence bölümü olmadan güldürenle oluyor. Neşelisiniz.

Eyvallah ben sadece seçeneği sundum karar vermek onun elinde ben en sağlıklı olarak GTX 1650 öneririm.

Biliyorum Turbox tavsiye edilen bir marka değil. Ama %20 bir FPS farkından bahsediyoruz.

Tavsiye edilen değil kardeşim. Adı sanı duyulmayan bir marka. Kendi siteleri bile yok. Mediven altı ürün üretiyorlar. Anlamıyor musun? Her şey FPS değil. Turbox alınmaz. Daha kaç defa söylememiz gerekiyor?

Tavsiye edilen değil kardeşim. Adı sanı duyulmayan bir marka. Kendi siteleri bile yok. Mediven altı ürün üretiyorlar. Anlamıyor musun? Her şey FPS değil. Turbox alınmaz. Daha kaç defa söylememiz gerekiyor?
Yok, adı sanı duyulmuş. Ancak kötü yönde, akrabalarımı Turbox aldırmamaya ikna etmeye çalışırken bu forumdaki konuları gösteriyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…