i5 9400F CPU'ya GPU önerisi

Aradaki 200TL'yi sen verceksin herhalde?
Galiba sizdiniz o 300TL kasa konusundaki, 50 Lira için laf etmiştim size, sizlerde bu kadar cüzi bir miktar için bu yorumu yazmanız afaki demiştiniz. Aynı o konudaki gibi benim verdiğim tavsiyede de bütçesini %10 aşıyor. 200TL daha verilip daha iyisi alınabilir

RX 5500 XT'ye fark atar sadece üstüne 150 TL ekleyin.
Kahkaha emojisi kullananlar olmuş ama? GTX 1660 RX5500E kıyasla %20 daha yüksek FPS verir.
All in one pc’leri bırakıp bunları mı tavsiye etmeye başladınız? Benim bu gibi arkadaşlar hakkında düşündüğüm şey Turbox’in onlara para veriyor olması. :)

RX 5500 XT'ye fark atar sadece üstüne 150 TL ekleyin.
Kahkaha emojisi kullananlar olmuş ama? GTX 1660 RX5500E kıyasla %20 daha yüksek FPS verir.

Siz çok yanlış anlamışsınız. Turbox neden öneriyorsunuz?

5500 XT 1650S gibi kartlara bakabilirsiniz. Soğutma konusunda kendini geliştirmemiş, giriş seviye soğutmaya sahip kartları tercih etmenizi önermiyorum. Sapphire'in 5500 XT'lerini veya Zotac, MSI, Asus gibi markaların modellerini öneririm. Gigabyte almayın, kasa içi ses sorunu yaşadığını söylüyor birçok arkadaşım. Kartın soğutmasından bahsetmiyorum, tiz bir ses geliyormuş. Hatta buraya tıklayarak çoğu modelinde bu sorunun görüldüğünü görebilirsiniz.

Dipnot: Turbox öneren arkadaşa 2200 TL versek onu almaz, onu da söylemek istedim.

Tavsiye edilen değil kardeşim. Adı sanı duyulmayan bir marka. Kendi siteleri bile yok. Mediven altı ürün üretiyorlar. Anlamıyor musun? Her şey FPS değil. Turbox alınmaz. Daha kaç defa söylememiz gerekiyor?
Yok, adı sanı duyulmuş. Ancak kötü yönde, akrabalarımı Turbox aldırmamaya ikna etmeye çalışırken bu forumdaki konuları gösteriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı