i5 9400F ile GTX 1050 Ti sistem tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sıkıntılı bir RX 580 nitro 1700 TL incehesapta. Galax 1060 1400 TL civarı bu 1. 2.si bir şey deme sen amd ilk önce gitsin bı TDP değerini cozsun. Nitro modeli hariç ısınma sorununu cozsun. Global wattman sorununu cozsun. Yazılımsal sorununu millete uzun süre cektirmesin. Kaç ay aradan sonra sorunu anca çözebildiler yazılımla. Onuda wattman sözleşmeni onaylamama kaydıyla. Neyse sen git RX al doya doya oyna. Bende Nvdia ile okey ? Ben her zaman her yerde AMD kendini düzelmedigi sürece RX de onermeyecegim. Sen öner.
Rx 580 1100-1400 TL arası bulunabiliyor düzgün fiyat araştırması yapın

Amazon ve yukko dan mi bahsediyorsunuz? [emoji23][emoji23] Veya nanakatolag ? Yurtdışından getirilen hani [emoji23] ben nitro modelinden bahsediyorum.
Screenshot_2019-05-30-03-53-28-511.jpeg

Sıkıntılı bir RX 580 nitro 1700 TL incehesapta. Galax 1060 1400 TL civarı bu 1. 2.si bir şey deme sen amd ilk önce gitsin bı TDP değerini cozsun. Nitro modeli hariç ısınma sorununu cozsun. Global wattman sorununu cozsun. Yazılımsal sorununu millete uzun süre cektirmesin. Kaç ay aradan sonra sorunu anca çözebildiler yazılımla. Onuda wattman sözleşmeni onaylamama kaydıyla. Neyse sen git RX al doya doya oyna. Bende Nvdia ile okey ? Ben her zaman her yerde AMD kendini düzelmedigi sürece RX de onermeyecegim. Sen öner.
Nitro serisi hariç ısınma sorunu yok şuan driverlari çok düzgün çalışıyor siz ısınma sorunu diye takmışsınız gidip yotubeden testlere bakın yazmadan önce en fazla 75 derece falan ve bu kötü bir değer değil sıcaklığı fazla kafaya takmışsın ayrıca wattman global bir sorun değil zaten baksa konularda da size yazmış başka arkadaşlar wattmanin global bir sorun olmadığını siz hala sallıyorsunuz fanboyluk yapın tamam ama başkalarını yanlış yönlendirmeyin en azından

Rx zaten düzgün gidip araştırsan göreceksin ama neyse [emoji23][emoji23] şuan en stabil çalışan driverlar AMD de gidip araştırın tekrar tekrar söylüyorum .

Ben nitrodan bahsetmiyorum diğer modellerde gayet tatmin edici
[emoji23][emoji23] AMD kral. AMD baba. AMD Nvdia dan çok ileri düzey. Tatmin ettimi. Ettiyse sus da spam atma ardı ardına yeter artik. Ben göreceğini duyacagimi gayet iyi gördüm. RX hala önermeyecegim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı