i5-9400F Sıcaklık Değerleri

Yani kullandiginiz sogutucu voltaj ve frekansi hesaba katinca dogal degerler. R9 3900X kullaniyorum; ayni voltaj ve frekansta sizinle ayni sicakliklari aliyorum. Ekstra sogukluk bi durum yok fikrimce islemcinizde.
Stok fanla i3 10100F'te 82 derece almam doğal mı ?

Ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum ama en geç 2 gün önce 10 dakikalık test felan.
Stock fan ile dogal bu sonuclar. 1-2 derece oynamis olmasi gerekenden. Kasa ici hava akisi ve ortam sicakliginiz da isin icine girince dogal 1-2 derece. Tabiki ne kadar dusuk o kadar iyi. (nitrojenciler gelmeden bir noktaya kadar diyeyim)

Stock fan ile dogal bu sonuclar. 1-2 derece oynamis olmasi gerekenden. Kasa ici hava akisi ve ortam sicakliginiz da isin icine girince dogal 1-2 derece. Tabiki ne kadar dusuk o kadar iyi. (nitrojenciler gelmeden bir noktaya kadar diyeyim)
Kasamın hava akışı baya bir sıkıntılı. Xıgmatek Sırocon III kasam. Snowman t6 Ultra aldım bi 10 derece düşüş verir mi bana ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…