i5 9400F sistem nasıldır?

@Rhesos Ekran kartı biraz daha iyi olabilirdi. O dönemin piyasasında mining dönemi olduğu için ekran kartı bulmak da kolay değildi. Belki de bu yüzden pahalı aldınız sistemi, bilemiyorum.

Monitörler hakkında pek bilgim yok maalesef.

Bende 2 sene önce 4750TL'ye 9400F, RX580 8 GB'lı Turbox sistem almıştım. 8 ay sonra ekran kartını 4300'e satıp 3K'ya GTX1650 alıp kalan parayla da 144Hz monitör aldım. Geçmişi değiştiremezsiniz, bunun için üzülmeyin. Belki başka bir fırsat çıkar karşınıza.

1 Yıl önce aldınız bir de o paraya :/ üzdü ge
Bende 2 sene önce 4750TL'ye 9400F, RX580 8 GB'lı Turbox sistem almıştım. 8 ay sonra ekran kartını 4300'e satıp 3K'ya GTX1650 alıp kalan parayla da 144Hz monitör aldım. Geçmişi değiştiremezsiniz, bunun için üzülmeyin. Belki başka bir fırsat çıkar karşınıza.
Çok garip ve saçma bir üslup, karşınızdakini üzmekten başka bir işe yaramaz emin olun. Fiyatına göre kötü sistem ama alınmış artık kazık yemişsin tarzı laflarla olayı süslemeye gerek yok.

rçekten.
1 Yıl önce aldınız bir de o paraya :/ üzdü gerçekten.
hocam monitör öneriniz varsa alayım kazığımla başa çıkabilirim her oyunu açması ümidi ile almıştım onu karşıladı en azından ve çoğu insan benim gibi bakıyor bir tane olsun da nasıl olursa olsun şeklinde okulda alışveriş dersi de verilmeli. Aileden beklenti olmayınca anlık hevesle alıyoruz üzüldüm bir tık ama olan oldu en azından bilgiliyim artık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı