i5-9400F sistemde ASUS TUF Gaming H310M-PLUS darboğaz yapar mı?

Arkadaşlar merhaba. Benim bir i5-9400F işlemcim var. Bu anakart "ASUS TUF Gaming H310M-PLUS" bu işlemciye darboğaz yapar mı?
Asus (PRİME) H310M-KR2.0 Kullanıyorum. İşlemci i9400F. Ekran kartı şuanlık GT700 2 ay sonra stok gelince 1660 Super. Darboğaz yapmiyacak şekilde topladım.

Olmaz hocam. İşlemci 1660 Super besleyebilir. Anakart da iyi. Rahat olun.

ASUS (Prime) H310M-KR2.0 kullanıyorum. İşlemci i9400F. Ekran kartı şu anlık GT700 2 ay sonra stok gelince 1660 Super. Darboğaz yapmiyacak şekilde topladım.

Bende de senin istediğin bileşenler var. GTX 1660 Super kullanıyorum. Bunu sormamın sebebi dün MediaMarkt'a gitmiştim. Orada görevli bir personelle konuşmuştuk. O demişti o anakart darboğaz yapar diye ama ben de anlamadım. Daha önce duymamıştım anakartın işlemciye darboğaz yaptığını.
Olmaz hocam. İşlemci 1660 Super besleyebilir. Anakart da iyi. Rahat olun.
Teşekkürler.

Bende de senin istediğin bileşenler var. GTX 1660 Super kullanıyorum. Bunu sormamın sebebi dün MediaMarkt'a gitmiştim. Orada görevli bir personelle konuşmuştuk. O demişti o anakart darboğaz yapar diye ama ben de anlamadım. Daha önce duymamıştım anakartın işlemciye darboğaz yaptığını.

Teşekkürler.
İşlemci anakart ile darboğaz yapmaz. Eğer ekrankartı takmazsan kenddi içinde ekrankartı varsa onu kullar veya pinleri anakarta uymuyor demek istemiştir. Dediğim gibi MediaMarktan topladım şuan i59400f gt730 var 2 ay sonra stok gelince 1660s olucak anakartıda üstteki gibi belirttim. ram 8 vallaha şuan kötü bir ekrankartı olmasına rağmen valorantı 100dan aşşa düşmeden oynuyorum. Eğer sormak istediğin soru olursa yardımcı olurum.

İşlemci anakart ile darboğaz yapmaz. Eğer ekrankartı takmazsan kenddi içinde ekrankartı varsa onu kullar veya pinleri anakarta uymuyor demek istemiştir. Dediğim gibi MediaMarktan topladım şuan i59400f gt730 var 2 ay sonra stok gelince 1660s olucak anakartıda üstteki gibi belirttim. ram 8 vallaha şuan kötü bir ekrankartı olmasına rağmen valorantı 100dan aşşa düşmeden oynuyorum. Eğer sormak istediğin soru olursa yardımcı olurum.
Teşekkürler. Korkmuştum bi an, o yüzden sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı