i5 9400F sistemde Windows 7 USB okumuyor

mRekt

Decapat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, daha önce Windows 10 kuramadığım için konu açtım. Fakat konu bir türlü çözüme kavuşmadı. Aslında elimde olsa, direk bilgisayar üzerinden Windows 10'a yükselteceğim ama olmuyor. Şu an Windows 7 kurulu bilgisayarımda Ethernet, ses driveri vesaire kurulu değil. Bunları kurmak için flash belleğime driver dosyaları attım fakat flash belleğimi de görmüyor.

Elimde Windows 7 CD'si var fakat bilgisayarımda CD/DVD girişi yok. Şu an öylece kaldım ne Windows 10'a temiz kurulum ile geçebiliyorum, ne de yükseltme yöntemi ile geçebiliyorum.

Sistem özelliklerim: i5 9400F, MSI H310M PRO M.2 Plus, 8 GB Adata XPG 3000MHz RAM, 1 TB Seagate Barracuda hard disk, MSI Armor RX570 4 GB 256 Bit, Cooler Master Elite V3 600W PSU, MSI MAG Vampiric 010X kasa. Mesajlarınızı bekliyorum! Eğer format konularında bilgiliyseniz format atmama da yardımcı olabilirsiniz. İlgili konu: Windows 10 kurarken "UEFI Only Media" hatası
Birkaç yetkili bir abiye benzeyen kişi etiketliyeyim: @Yener K., @Enes3078, @Recep Baltaş, @Akif (pek fazla kişi bilmiyormuşum)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı