Çözüldü Windows 7, USB okumuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Gönül

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Merhaba,

Şuan cihazıma 2 tane USB Bellek bağlı, bağlandığına dair bir ses alıyorum ama Bilgisayar kısmında göremiyorum?
*Notebook soğutucusu elektirik alabiliyor.

Cihazım, Acer Aspire 5742G - BIOS Güncel.

2USB.png

Sistemi yeniden başlattım, problem çözüldü. Bir süre sonra bu tekrar oluyor. Nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel olmayan sürücü buna neden olabilir. Chipset sürücüsünü güncelleştirin.

-overall komutu ile güncelleyin: http://downloadmirror.intel.com/20775/eng/SetupChipset.exe

16:09:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan videoyu izledim ve nasıl yapılacağını anladım. Bana vermiş olduğunuz linkten gelen SetupChipset adlı dosyaya video ki (-overlall) işlemini gerçekleştiriyorum?
İşlem bitti, güncellendiğini söyledi. Videoda ki gibi bir arayüz gelmedi bana.
Herhalde olmuştur.

Diğer aygıtlarda bulunan ne varsa sağ tıkla kaldır. Sonra donanım değişikliklerini tara de. Ancak chipset sürücüyü ve aygıtların özel sürücüleri varsa yükle sonra değişiklikleri tara de. Flashlar direkt çalışacaktır sürücüsüz.

Diğer aygıtlarda bulunan ne varsa sağ tıkla kaldır. Sonra donanım değişikliklerini tara de. Ancak chipset sürücüyü ve aygıtların özel sürücüleri varsa yükle sonra değişiklikleri tara de. Flashlar direkt çalışacaktır sürücüsüz.
Problem çözülmüştür. Teşekkürler. @MF @Murat5038

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı