i5 9400F sisteme 750 TL yükseltme önerisi

Kesinlikle yeterli gelir artar bile.
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. çok makbule geçti.. Bu marka kaliteli ve sorun çıkarmaz sanırım. 1 2 Aya almaya çalışacağım.. Umarım şimdiki PSU m çok sorun yaratmaz bu zmaan periyotunda. MediaMarkt taki PC yi toplayan arkadaş ta artık anlamadığındanmı ne bana bu PSU yu vermiş.. PSU yu eğer takmayı beceremessem nerede taktırabilirim? Ve ne kadar ücret alınır bunun için? Bir de kendim yanlış takarsam yine PC yi tost eder miyim?

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Çok makbule geçti. Bu marka kaliteli ve sorun çıkarmaz sanırım. 1 2 aya almaya çalışacağım. Umarım şimdiki PSU m çok sorun yaratmaz bu zmaan periyotunda. MediaMarkt'taki PC'yi toplayan arkadaş ta artık anlamadığından mı ne bana bu PSU'yu vermiş. PSU'yu eğer takmayı beceremessem nerede taktırabilirim? Ve ne kadar ücret alınır bunun için? Bir de kendim yanlış takarsam yine PC'yi tost eder miyim?

MediaMarkt'dan aldıysanız normal Vatan ve MediaMarkt tamamen anlaşmalı markalarla iş yapıyor mesela Vatan da bulunan neredeyse tüm kasalar Rampage PSU'yu eğer takamassanız Google'dan güvenilir yüksek puanlı bir bilgisayarcı bulup ona taktırabilirsiniz PSU'yu montajlarken de yanında durun kesinlikle ne olur ne olmaz.

Geri
Yukarı