i5 9400F ve 1660 Super sistem alınır mı?

Merhaba,

Bu sistemi almak istiyorum yakın zamanda, acaba alınır mı ya da aynı bütçeyle daha iyi bir sistem öneriniz var mı?
Teşekkür ederim.

Merhaba,

Bu sistemi almak istiyorum yakın zamanda, acaba alınır mı ya da aynı bütçeyle daha iyi bir sistem öneriniz var mı?
Teşekkür ederim.
PSU ve kasa dışında problem yok gibi görünüyor. Daha iyi fiyata alternatif sitelere yönelmenizi öneririm Vatan biraz pahalı satıyor.

PSU dandik belki bir süre idare edebilirsin, işlemci ise iler,de 2. elden satıp yine 2. elden i7 8700 filan alırsan iyi olur 11. nesil çıktığında bence bayağı ucuzlar 2. el i7 8700'ler onun haricinde Vatan'dan alındığını sayarsak fena değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Vatan'dan almak zorunlu ise şöyle bir alternatif var gene i5 9400F kasa ve PSU daha kaliteli RAM ise 16 GB.
Fakat tam bilmiyorum MSI Ventus serisi ile ilgili bir şey diyorlardı ama pek emin olamadım şimdi.

teşekkür ederim peki bu bütçeye nasıl bir bilgisayar toplayabilirim teşekkürler.
Eğer Vatan'dan almak zorunlu ise şöyle bir alternatif var gene i5 9400F kasa ve PSU daha kaliteli RAM ise 16 GB.
Fakat tam bilmiyorum MSI Ventus serisi ile ilgili bir şey diyorlardı ama pek emin olamadım şimdi.
ilk baktığım sistemdeki ekran kartının soğutmasına güveniyorum diye pnu düşünüyorum peki bu ventus iyi midir acaba

Geri
Yukarı