i5 9400F ve 3060 Ti 2K'da darboğaz yapar mı?

2500 max.

İşlemciye binen yük azalıyor çözünürlük arttıkça bilip bilmeden konuşmayın.
Yazdığım cümleyi anlamadan. Hoşunuza gitmeyen bir şey söylediğim için beni bilgisizlikle cahilikle suçladınız.
6 yaşın da bebeğe anlatır gibi anlatayım o zaman;
2K da Darboğaz olur ve hissedilir.
4K da darboğaz bazı oyunlar da olur. Hatta 2 sene sonra yeni çıkacak oyunlar işlemciye aşırı yük bindirecegin den ileride 4 K bile sizi kurtarmayacaktır.
Bu işlemcinin sınırı 2K da RTX 2070 dir.
Tavsiyem İleride çıkacak Rtx 3060 veya 3050ti modellerini beklemenizdir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki videoda 2K yapılan testler gözükmekte ben direk 3 oyuna baktım baktığım oyunlar assassin's creed odyssey,gta 5 , bf 5
Bu oyunlarda en çok kale Aldığım ac odyssey di rtx 2070 de işlemci %100 kullanılarak artık sınırım bu bunun üzerine koyacağın her şey boşuna masrafdır diyor işlemciniz.

Al gitsin. Şu darboğaza ne kadar çok takılıyor insanlar yav. Ne olacak azıcık darboğaz olsa? Çek ultraya, aç RT'ni bak keyfine. Boş ver darboğazmış, oymuş buymuş. Daha iyi bir alternatifin var mı 3060 Ti'ye? 2070 SUPER falan alsan neredeyse aynı fiyata 3 gömlek daha zayıf kart almış olacaksın. İçin daha mı rahat edecek?

Al gitsin. Şu darboğaza ne kadar çok takılıyor insanlar yav. Ne olacak azıcık darboğaz olsa? Çek ultraya, aç RT'ni bak keyfine. Boş ver darboğazmış, oymuş buymuş. Daha iyi bir alternatifin var mı 3060 Ti'ye? 2070 SUPER falan alsan neredeyse aynı fiyata 3 gömlek daha zayıf kart almış olacaksın. İçin daha mı rahat edecek?
Buda bir tercih kullanıcı darboğazı kabul edip kullanabilir. Ama gelecekte bu soruyu soran arkadaşların hiç boşuna para vermesine gerek yok rtx 3060-3050ti veya AMD nin 6600xt-6600 modellerine göz atmaları daha doğru olacaktır.

2500 max.

İşlemciye binen yük azalıyor çözünürlük arttıkça bilip bilmeden konuşmayın.
Hocam 2K monitörler de bir deneyimim yok ama şöyle bir monitör buldum :
144HZ 1MS 2K TN Panel, led aydınlatmalı burada en çok işinize yarayan özelliklerden biride G-SYNC olur diye düşünüyorum. Bu bütçeye bu kadar oluyor paneli yükseltmek istiyorsanız Herzt'den vazgeçmeniz gerekecek.(İnternette incelemeleri mevcut.)

Yeni konular

Geri
Yukarı