i5 9400F ve GTX 1660 6 GB kaç yıl götürür?

500 TL daha fiyata RX 5700 alınabiliyor saçma bir kombinasyon bana göre.
AMD ekran kartlarının yazılımsal sıkıntıları olduğunu duymuştum ondan dolayı pek sıcak bakmıyorum açıkçası pek fazla AMD gpular ile ilgili bilgim de yok yanlış bir bilgi vermemek için hiç karıştırmadım onu.

AMD ekran kartlarının yazılımsal sıkıntıları olduğunu duymuştum ondan dolayı pek sıcak bakmıyorum açıkçası pek fazla AMD gpular ile ilgili bilgim de yok yanlış bir bilgi vermemek için hiç karıştırmadım onu.
Dediğiniz sorunların düzeltilmesi 1 ay oldu kimse sorun yaşamıyor. Performans açısından RX 5700 2070 denk bir kart alırsan götürür seni 7 8 yıl kişiden kişiye değişir tabi benim gibi ultra takıntın varsa 5 yıl

Dediğiniz sorunların düzeltilmesi 1 ay oldu kimse sorun yaşamıyor. Performans açısından RX 5700 2070 denk bir kart alırsan götürür seni 7 8 yıl kişiden kişiye değişir tabi benim gibi ultra takıntın varsa 5 yıl
Dediğim gibi bilgim yok ama bilgilendirdiğiniz için sağolun.

500 TL daha fiyata RX 5700 alınabiliyor saçma bir kombinasyon bana göre.
bütçemi fazlasıyla aşar zaten bütçem yaklaşık normalde 4500 tl 4900 ün üstüne 500 tl daha eklersem benim için fazla pahalı olur
Sistem fena değil düzgün kullanırsan 5 yıla kadar muhtemelen sıkıntısız götürür ama belli bir süre sonra PSU güçten düşebilir. Temiz kullan, sürekli fanları temizle, termal macunu düzenli şekilde değiştir uzun süre sıkıntı yaşamazsın. Bu arada bütçen varsa 1660SUPER ya da 1660 Ti tercih etmeni tavsiye ederim fazla fiyat farkı yok INNO3D GeForce 1660 Twin X2 ile INNO3D GeForce 1660 Ti Twin X2 arasında 300TL fark var (Trendyol'da o şekilde başka yerlerde daha ucuza da bulabilirsin alışveriş kısmından baktım) INNO3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı AE100IN3004 | Trendyol
Aynı zamanda RAM 2x8 yaparsan çift kanal çok daha performanslı olur.
bütçem daha fazlasına el vermiyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı