i5-9400F ve GTX 750 Ti nasıl performans verir?

Aleykümselam. Hoş geldin. 9400F zaten 10400F ile aynı fiyatta hatta bazı yerlerde daha pahalı. Bu yüzden 10.nesil sistem kurmak daha mantıklı. H410 anakart kullanırsın. RAM seçimi bu olabilir.
Arkadaşlarında belirttiği gibi kasa ve PSU alınmaz daha iyilerini öneririz.
FPS değerleri ise şu şekilde olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuan ki sistemde neler var tam olarak?
Sistem bundan ibaret
Öncelikle hoş geldin :D!
işlemciyi önermiyorum.
Kasa içindeki PSU kötü.
Parçalar çalışırlar.
Elimdeki parçalar belli bunları kullanmak istiyorum ilave olarak 4000-4500 TL bütçem var nasıl bir sistem önerirsiniz
Hoşgeldin dost!
Kasa ve PSU Allah'a emanet
İşlemci ölü soket.
Öncelikle aleykümselam hoş geldiniz, açıkcası sizin ne beklediğinize ne oyunlar oynamak istediğinize bağlı, oynamak istediğiniz oyunları söyler iseniz yardımcı oluruz. Ayrıca o kasa ve güç kaynağını almanızı önermem.
Öyle çok yüksek yüksek oyunlarla pek ilgilenmiyorum metin2 pwp server genellikle yüksek Online olan serverler Online counter futbol pes serisi bunlardan ibaret ve günlük aktif olarak evde kullanılacak Facebook döviz kurları vs vs yani kısaca elimdeki sistemi biraz daha iyi bir hale getirmek istiyorum ekran kartımın yeterli olacağını düşünmekteyim
Güncel arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı