i5 9500 ve R9 380X sistem oyunlarda takılıyor

muhammet kaan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadalar, bir sorum olacaktı bilenlerin cevap vermesini rica ediyorum

Benim sistem
i5 9500
ASUS EX-H310M
ASUS STRIX 380X 4 GB.
128 SSD.
8 GB RAM tek kanal.
400 Watt guc kaynagı.
Monitörüm.
Samsung cursed 32 inc 4 ms.

Sorum su bu sistemde sıkıntısız akıcı bir oyun oynayabılecegımı düsünerek topladım ama oyunlarda daha cok GameLoop motorunda takılma ve anlık donmalar gordum. Kafayı yiyip bilgisayarı parcalayacağım artık, monitörden kaynaklı olabilir dedi bir arkadaşım. HDMI kablo ile kullanıyorum, ekran kartında herhangi bir yuk vs yok oyun esnasında yüzde 70'i bile gormuyor. Full ayarlarda ama takılıyor oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameLoop kullanmanı önermiyorum. Bende de GameLoop vardı. Oyunlar donuyordu. BIOS'tan CPU sanallaştırma kapalı ise aç. Ona rağmen devam ediyorsa, BlueStacks indir.

Sorun sadece GameLoop'ta mı?
GameLoop kullanmanı önermiyorum. Bende de GameLoop vardı. Oyunlar donuyordu. BIOS'tan CPU sanallaştırma kapalı ise aç. Ona rağmen devam ediyorsa, BlueStacks indir.

Arkadaş büyük ihtimal PUBG mobile oynuyor.

Merhaba arkadalar, bir sorum olacaktı bilenlerin cevap vermesini rica ediyorum.

Benim sistem.
i5 9500.
ASUS EX-H310M.
ASUS STRIX 380X 4 GB.
128 SSD.
8 GB RAM tek kanal.
400 Watt guc kaynagı.
Monitörüm.
Samsung cursed 32 inc 4 ms.

Sorum su bu sistemde sıkıntısız akıcı bir oyun oynayabılecegımı düsünerek topladım ama oyunlarda daha cok GameLoop motorunda takılma ve anlık donmalar gordum. Kafayı yiyip bilgisayarı parcalayacağım artık, monitörden kaynaklı olabilir dedi bir arkadaşım. HDMI kablo ile kullanıyorum, ekran kartında herhangi bir yuk vs yok oyun esnasında yüzde 70'i bile gormuyor. Full ayarlarda ama takılıyor oyun.

Ekran kartınız için minimum 500W öneriliyor. Saniyelik donma sorunlarına ise bir tane daha 8 GB RAM almanızı önerebilirim.

Sorun sadece GameLoop'ta mı?

Arkadaş büyük ihtimal PUBG mobile oynuyor.
Diger oyunlar dada aynı seyi yapıyor
Ekran kartınız için minimum 500W öneriliyor. Saniyelik donma sorunlarına ise bir tane daha 8 GB RAM almanızı önerebilirim.
400w yetecegini soylemişlerdi aslında
Hocam Steamdan CS:GO Ets2 oynayarak gözlemlerini paylaşırmısın?
Onları oynamıyorum sadece pubg ve callofdaty

Yeni konular

Geri
Yukarı