i5 9600K sistemde "Diğer Aygıtlar" bölümünde sarı ünlem var

Destek sayfasından aldığımı belirtiyorum, nasıl gözükmüyor? İndirip setup dosyasını çalıştıracaksınız.

Bora bere adlı arkadaşın linki ile aynı hocam + Intel'in kendi sitesinden içinde Z390 olmayan versiyonu indirmek istediğimde hem senin hem Bora'nın hem kendi indirdiğimin aynı şeyi indirdiğini görüyorum şu an içinde Z390 görünmüyor yine de indireyim mi?

10.1.16.7 sürümünü yükledi.
Donanım kimliği bu
PCI\VEN_8086&DEV_A305&SUBSYS_86941043&REV_10.
Anakart chipseti olarak hiçbir şey yüklemedim sadece Intel'in sitesinden yükleme yaptım 1. yazdığım mesaja bir göz atar mısınız zahmet olmazsa ya eksik ne kalmış onu da yazarsanız çok iyi olur...

Eksik sürücü kaldı mı? Intel sitesindeki de chipset sürücüsü. Sorun yok şu an.

Eksik sürücü kalmadı ama şöyle söyleyim daha önce attığım format sonrası bu attığınız linki zaten ben bulmuştum ama içinde Z390 görünmüyordu Z390 görünen başkaydı onu da indirmeyi yapamamıştım o yüzden emin olmak istedim halen tereddütüm vardı onu indirme konusunda ama indirdim şu an için bir sorun görünmüyor, şöyle söyleyeyim format sonrası chipset vs driver kurulumunlarına baktığımda kimi Intel sitesinden indirtiyor kimi anakartın kendi sitesinde lan chipset VGA Audio vs. Bunları indirtiyor ben Intel sitesinden indirdim anakart sitesinden hiçbir şey indirmedim ne yapmalıyım sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı