i5 9600K sisteme yükseltme tavsiyesi

En kötü senaryo değil malesef. Hamada gibi işlemciyi daha az yoran haritalarda 130 FPS'leri görürken Twisted Steel, Arras, Rotterdam gibi haritalarda bu FPS'leri alıyordum. Ya işlemci bekleneni veremedi ya da Windows büyük güncellemeleri, BF5 güncellemeleri veya Nvidia Driver güncellemelerinde sorun vardı. Antivirüs Kaspersky Security Cloud kullanıyordum. AV-Test sitesine baktığımda Windows Defender diğer anti virüslerden aşağı kalmadığı için Windows Defender kullanıyorum artık. Ayda bir Mallwarebytes kurup tam tarama yapıyorum sonra mallwarebytes'ı kaldırıyorum geri.
Belki de o zaman başka bir sıkıntı vardı.
i7-7700 elime geçici bir süreliğine geçmişti, zamanında i5-7500 ile aldığım benchmark değerleri de ortalama 85-100 FPS civarıydı, mesela Aerodrome/Wake Island haritalarında kendi performans değerlerim bu şekildeydi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslında 9600K + 2060 ikilisi BF V için 144 Hz bir monitörde çoğu kullanıcıyı tatmin eder diye düşünüyorum tabii bütçe varsa ikinci el bir i7-9700 veya Ryzen 5000 seri bir işlemci bir tık daha mantıklı olur.
1660S'ler de güzel fakat 6 gb ve 192 BİT , bendeki kart 8GB 256 Bit nasıl benimkinden iyi olabiliyor?
Ekran kartı güç kıyaslaması bit ve belleğe göre yapılmaz.

i7-7700 elime geçici bir süreliğine geçmişti, zamanında i5-7500 ile aldığım benchmark değerleri de ortalama 85-100 FPS civarıydı, mesela Aerodrome/Wake ısland haritalarında kendi performans değerlerim bu şekildeydi.

Aslında 9600k + 2060 ikilisi BF v için 144 Hz bir monitörde çoğu kullanıcıyı tatmin eder diye düşünüyorum tabii bütçe varsa ikinci el bir i7-9700 veya Ryzen 5000 seri bir işlemci bir tık daha mantıklı olur.

Ekran kartı güç kıyaslaması bit ve belleğe göre yapılmaz.

Ryzen 5 5000 serisi çok mantıksız bence neredeyse aynı güçteler zaten arkadaşın işlemcisi gayet güzel ve yeterli.

Ryzen 5 5000 serisi çok mantıksız bence neredeyse aynı güçteler zaten arkadaşın işlemcisi gayet güzel ve yeterli.
Güzel zaten, ona bir şey dediğim yok ekran kartını yükseltirse on numara olur. Bana kalsa 2060/1080 gibi bir kart alır yoluma devam ederdim, işlemciyi yükseltmek bence de gereksiz, tabii yine de kullanıcının kendisine kalmış.

Güzel zaten, ona bir şey dediğim yok ekran kartını yükseltirse on numara olur. Bana kalsa 2060/1080 gibi bir kart alır yoluma devam ederdim, işlemciyi yükseltmek bence de gereksiz, tabii yine de kullanıcının kendisine kalmış.
o zman nokta atış bi ekran kartı yükseltmesi yaparsam yeterli dmi

Yeni konular

Geri
Yukarı