i5-9600K ve 2060 ASUS ROG STRIX darboğaz

ulubey

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Cyber Criminal
Merhabalar arkadaşlar,
Benim sorunum tam olarak şöyle ki: PUBG oynarken işlemci %50 ile %70 arası ekren kartımda %50 ila % 80 arası bu yüzden performans alamıyorum FPS 100 - 120 arası kalıyor RAM'lerim 2133 MHz'de çalışıyor. RAM'lerin darboğaz etme şansı var mı?
Bu donanımla Red Dead Redemption 2 oynuyorum ekran kartım %98 işlem ise %70 ile %90 arası buradan yola çıkarak bir darboğaz sorunu yok ama PUBG'de neden bu durum var?

Pubg çok iyi optimize edilmiş bir oyun değil ancak ram hızın ddr4 için biraz yavaş açık dünya oyunlarında sorun yaratabilir özellikle de pubg gibi iyi optimize edilmemiş oyunlarda

Merhabalar arkadaşlar,
Benim sorunum tam olarak şöyle ki: PUBG oynarken işlemci %50 ile %70 arası ekren kartımda %50 ila % 80 arası bu yüzden performans alamıyorum FPS 100 - 120 arası kalıyor RAM'lerim 2133 MHz'de çalışıyor. RAM'lerin darboğaz etme şansı var mı?
Bu donanımla Red Dead Redemption 2 oynuyorum ekran kartım %98 işlem ise %70 ile %90 arası buradan yola çıkarak bir darboğaz sorunu yok ama PUBG'de neden bu durum var?

Görünürde bir sorun yok. Sadece RAM frekansını arttır eğer oyunlarda bir takılma yoksa bu işlemci seni 2-3 sene götürebilir

RAM modeli nedir?

Buradan bir incelersen çok sevinirim konu açmıştım bütün detayları orada belirttim.

Buradan bir incelersen çok sevinirim konu açmıştım bütün detayları orada belirttim.
Anakartın XMP profillerini sıfırlayın sonra bu işlemleri uygulayın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı