i5 9600K ve GTX 1070 Sistemde Anlık Takılmalar

batuhanbagatur

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi forumlar dilerim. Öncelikle sorundan biraz bahsedeyim oyunlarda fareyi sağa sola çevirince ekranda titremeler bozulmalar sanki 10 FPS oyun oynarmış gibi bir izlenim oluyor. CS:GO, BF5 ve diğer FPS oyunlarında da bu titremeler bozulmalar mevcut. Bilgisayarda FPS açısından bir sorun yok. CS:GO'da 250-400 FPS arası alıyorum keza diğer oyunlarda da fakat oyunlarda fareyi çevirince bozulmalar titremeler oluyor. Dahası masaüstünde video izlerken bile oluyor. Daha sonra aklıma bir rşeyler geldi ve ekran kartını sökerek sistemi onboard açtım, HD Graphics kurdum. Aynı videoyu açtım sorun devam ediyordu. Oyunlara girip denedim aynı sorun onboarda da devam ediyor. Maalasef daha sonra her ihitimale karşı RAM'leri de tek tek denedim sorun düzelmedi. Garantiye yollamayı düşünüyorum Bir de'siz bakın istedim, fikir verirseniz sevinirim. Mönitorum 144 Hz + 75 Hz ile olanla da sorun devam ediyor. Video linkini bırakıyorum oyun içi video çekmedim Link budur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem: İ5 9600k, 16 GB 3200MHZ RAM, NZXT X62 soğutucu, MSI GTX 1070 Gaming X, FSP 700W 80+ Bronze PSU, anakart MSI Gaming Pro carbon ac Z370W'i-Fi
Yardım edecek yok mu arkadaşlar ?
helppp

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı