İ5 9600K ve RTX 2060 İçin PSU Önerisi

AfyonleeSevki

Decapat
Arkadaşlar selam, i5 9600k ve RTX2060 oyun sistemi topluyorum. Kasada en az 3 seneden önce değişim yapmayı düşünmüyorum o yüzden sağlam, sessiz 700-750W PSU tavsiyelerinize ihtiyacım var. Başlarda ileriye dönük diye FSP'nin G850 GOLD modelini düşünüyordum. Ancak 2-3 sene sonra ne sistemler olucak bilemeyiz 850 o zamanlarda yetmeyebilir illa ki değişim yaparim şimdilik bu sisteme 700w alsam yeter diye düşünmeye başladım sizce ne kadar doğru? Bütçem 400-700TL arası şimdiden teşekkürler.

850W SLI için alınmalı bence. Gold sertifikalı 650-700W alabilirsin. 650-700W Bronze da yetecektir.

Newegg alışverişlerinde sorun oluyor mu? Kaç günde geliyor, ürün garantisi vs biraz bilgi verebilirmisin?

Newegg alışverişlerinde sorun oluyor mu? Kaç günde geliyor, ürün garantisi vs biraz bilgi verebilirmisin?
Amazon.com'dan alışveriş yaptım ama Newegg'den daha alışveriş yapmadım. Forumda aratırsan açılan çok konu var, ürünlerin sorunsuz geldiğini gördüm çoğu konuda. Bir haftada teslim alanlar var. Sorun yaşarsanız bir şey diyemem, karar sizin sadece öneri yapıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…